Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Temmuz 2010, 22:18   #1
Lady
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Siyah Çiftin Sarışın Kızı Oldu

Nijerya kökenli Igehboro çiftinin sarı saçlı, mavi gözlü bebekleri dünyaya geldi. Oxford'lu araştırmacılar doğumu 'sıradışı' diye niteledi.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

LONDRA - İngiltere’de yaşayan Benjamin ve Angela Igehboro çiftinin yeni doğan kızları Nmachi, tüm genetik bilimcileri hayrete düşürdü. Uzmanlar bebeğin neden böyle göründüğüne bir anlam veremiyor.

Sarışın, mavi gözlü kızın Nijeryalı ebeveynleri her ikisinin de ailesinde beyaz bir ataları bulunmadığını söylediler.

Nijerya’nın Igbo bölgesinden 5 yıl önce İngiltere'ye göç eden anne ve baba duruma şaşırmış olsalar da alışabilmiş gibi görünüyorlar.

Baba Benjamin Igehboro çocuğu gördüğünde önce şaşkınlıkla “Nasıl yani?” dediğini, daha sonra da “Bu çocuk benden mi?” diye şaka yaptığını söyledi.

Benjamin çocuğun kendisinden olduğundan emin. “Eşim bana her zaman sadık olmuştur” diyor ve ekliyor:

“Öyle bir durum olsa bile çocuk melez olurdu, Nmachi ise bembeyaz. Ben albino çocuklar da gördüm ama benim kızım onlara da benzemiyor, gayet sağlıklı görünüyor.”

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet