Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ağustos 2010, 23:56   #27
JB
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Her türlü ALINTI itiraflar buraya.. (:

Arkadaşımın eşi hem hemoroid hem de aynı bölgede bulunan kıl dönmesi nedeniyle ameliyat oldu ..Geçmiş olsun demek için aradım ..Arkadaşımdan gelişmeleri öğrendikten sonra eşiyle de konuşmak istedim ..Ameliyat sonrası durumunu düşünerek "Konuşabiliyor mu ??" diye sordum ..Arkadaşım yanıtladı "Tabii konuşuyor ,,ağzı ameliyat yerine çok uzak" ..Lafı nerenden anlıyorsun arkadaşım ??

Sevgilisinden yeni ayrılmış fakat hala seven arkadaşıma nasıl geçiyor günlerin diyorum ve literatüre geçecek sevgiliden ayrılık halindeki durumu bana açıklıyor ; "Tetristeki uzun çubuklar gibiyim .."

Üst kattaki arızalı teyzenin ,,arızalı köpeğinden tüm bina şikayetçi ..Köpeğin tüm gece havlaması yetmezmiş gibi ,,bir de onunla kavga eden teyzenin sesi gecenin sessizliğini yırtıyor adeta .. Artık dayanacak gücüm kalmadı ,,polise telefon açayım diye düşünürken ,,havlayan köpeğe “Anne deme bana ,,anne deme ..Annen yok senin artık ..O şırfıntının üzerinde debelenirken düşünecektin bunları” dedi ..Kendisini Allah'a havale ettim ve gülmekten arayamadım polisi ..

Beş kız arkadaş evlilik üzerine koyu bir sohbete koyulduk ..Altı aylık evli olan arkadaşımız "Arkadaşlar kesin evlenin .." dedi ..İlk defa evli olan birinden güzel bir söz duydum diyordum ki "Aranızdaki tek salak ben olmak istemiyorum !!" diye devam etti .. dfgvndksgnşsd

"Evlenince de beni sevecek misin hayatım ??" diye soruyorum ; "Eğer evlendiğin kişi ben olursam severim aşkım ,,onun dışında kusura bakma .." diye cevap veriyor ..Ne güzel ,,ne güzel !!

Annemin damatları için yorumu : "Bütün öküzler de bizi buluyor ; nasıl ot yetiştirdiysem artık .." ))))

Okulun ikinci günü öğrencilerimin birbirleriyle "Lan ,,aptal ,,salak !!" gibi ifadeler kullandığını görünce ; "Bu şekilde konuşmayın ,,çok üzülüyorum ayrıca benim öğrencilerime yakışmıyor .." dedim ..Öğrencilerimden biri parmak kaldırıyor : "Örtmeniiimm !!Peki mal diyebilir miyiz ,,ona da üzülür müsünüz ??"

Yorumsuz

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat