Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ağustos 2010, 19:08   #4
glu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Fazıl Say ve Saydırdıgı Laflar..

BeLinay Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
...

Sana onun o kelimeyi söylemesi mi yoksa başbakanla ilgili sözleri mi ? dokundu, açıkçası merak ediyorum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ayrıca bir röportajını okudum ve orada kendi ağzından yalanlar söylendiğini söylemişti röportajında.

Vallaha başbakana sen de dahil bir cok insan bir sürü laf söylüyor
Şimdi hepsi bir laf söylüyor diye konumu acayım veya acıyorum ? Bu mantıksız olur değilmi ? Konuda fazıl say'ın başrol olma sebebi aslında cok basit anlamadıgım husus bunu nasıl anlamadıgın veya neden bunu anlamamış gibi yapman. O lafları söyliyen başkasıda olsa bu konuyu burda acardım. Görüşleri veya Düşünceleri umrumda değil, Herkes istedigi görüşü savunabilir ama bunların bir sınırı vardır değilmi? Başbakanın veya başka birinin bu tarz söylemleri oldugu zaman ortalıgı yıkıyorsunuz ama gelin görünki bu adam söylediginde bu kadar ılımlı oluyorsunuz
Sorumda zaten cok acık ve netti
Şuna Adım kadar hatta ne Adım dahada ileri giderek diyorum herşeyim kadar Eminim sen şuan Fazıl Say'ı Savunuyorsan sebebi Hayır demesidir
Eger Hayır değilde Evet deseydi sen şuan Ona bir güzel Saydırırdın
Bana sordugun ;

Alıntı:
Sana onun o kelimeyi söylemesi mi yoksa başbakanla ilgili sözleri mi ? dokundu, açıkçası merak ediyorum.

Bu soruyu kendine sor bence
Fazıl Say'ı Hayırcı oldugu içinmi destekliyorsun yoksa dogru söyledigi içinmi
Ben kendi sordugum soruya kendimde cevap veryim ; Bu konuda Mehmet Tez'e katılıyorum Fazıl Say Boş ve Sıg bir insan. Bir insan hangi işte başarılıysa o işi yapmalı. Fazıl Say piano calar gitsin piano calsın. 2 cümleyi yanyana zor getiriyor Altını dolduramadı veya Üstünden kalkamadıgı bir cok boş söylemde bulunuyor..Avrupada tanınmış olmakla kendinin cok cok önemli bir insan olacagını ima etmeye calışıyor. Aksine böyle boş davranışlarda bulundugu müddetce bir arppa boyu yol alamaz. Türk Halkına Yavşaksınız desin sonra cıkıp ben Türk halkını temsil ediyorum desin
Onun agzından kimse konuşmuyor bunları kendi Twitter hesabından söylüyor
işine geldiginde hesaptan atıp-tutuyor işine gelmediginde Hesabını kapatıyor böyle Boş insan.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet