Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Eylül 2010, 21:35   #56
JB
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Her türlü ALINTI itiraflar buraya.. (:

"Beni çok sıkboğaz ediyorsun ,,her yaptığımı takip ediyorsun ,, boğuluyorum ,,bu şekilde bir ilişki yaşamam imkansız .." dedim .."Tekrar düşün ,,karar ver ,,ara beni" dedi ..Aramadım ,,iki gün sonra "Bugün tamı tamına 120 kelime tutan yorumlar yazmışsın itiraf***m'da ..Onları yazacağına bana bir selam yazamaz mıydın !!" diye mesaj yollamış ..Korkudan aradım ..

Evli arkadaşım kocasını boşayıp bir İtalyanla evlenip mutlu olmayı planlıyor ben bekar halimle planlayamazken ..

10 yıllık evliyim ve hala kocam ''Sen kim oluyorsun da bana karışıyorsun ??'' diyor ..Acaba karısı olduğumu ne zaman anlayacak ,,merak ediyorum ..

Gece yarısı babamın telefonunu arayıp "Ben A. ,,Antalya'dan ..Yeni arkadaşlar edinmek istiyorum .." diyen kadına ,,"Ben de kaşar peyniri ,,buzdolabından .." diyen bitanecik anneme gelsin alkışlar ..

Sorunlu bir evlilikleri olan baldızım ve bacanağımla oturuyoruz ,,yine hararetli bir tartışma yaşıyorlar ..Baldızım "Artık senden elektrik alamıyorum" diye son noktayı koyduğunu düşünerek bağırıyor kocasına ..Bacanaksa uzun zamandır içine attığı sıkıntıyı o anda haykırıyor .."Önce şalteri kaldırmayı denesen !!"

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat