Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Eylül 2010, 13:43   #1
Dilara
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Kılıçdaroğlu: Erdoğan korkudan PKK lafını bile ağzına almadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır mitingindeki konuşmasını "Elindeki bütün silahları aldım, ne diyecekti? Söyleyecek lafı kalmadı. Beni suçluyor ama bir sürü şeyden çark etti. PKK lafını ağzına alamadı korkudan" sözleriyle değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, Bolu gezisi yolunda verdiği molada gazetecilerle sohbet etti. Başbakan Erdoğan’ın Diyarbakır mitingindeki konuşmasını nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine Kılıçdaroğlu, "Elindeki bütün silahları aldım, ne diyecekti? Söyleyecek lafı kalmadı. Beni suçluyor ama bir sürü şeyden çark etti. PKK lafını ağzına alamadı korkudan" diye konuştu.
Kılıçdaroğlu, Başbakan’ın "Diyarbakır cezaevi yıkılacak" açıklamasını da eleştirerek "İnsanlara geçmişte yapılanları göstermek istiyorsa müze yapsın, ona bile gücü yetmiyor. Diyarbakır’a getirdiği yenilik, yeni cezaevi, Diyarbakır’a hayırlı olsun" diye konuştu.
Kılıçdaroğlu, Diyarbakır’a mutlaka gideceğini, ancak bu ziyaretin referandum öncesi mi sonrası mı olacağının belli olmadığını belirtti.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat