Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Eylül 2010, 02:07   #1
Kungiman
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Facebookda tema değiştirmek

Facebook Temasını Nasıl Değiştirebilirim ?

Facebook'un klasik görünümünden sıkıldınız mı ? Farklılık mı yaratmak istiyorsunuz ? Normal şartlarda Facebook'un özgün temasını değiştiremezsiniz.Ama Mozilla Firefox'un bize sunduğu nimetler sayesinde bu mümkün.

Öncelikle sizde benim gibi Mozilla Firefox kullananlar arasına katılmalısınız.Bunun için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresinden Firefox'un son sürümünü indirip kuruyoruz.Daha sonra Facebook'un görünümünü değiştirmeye yarayan [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] eklentisini indirip kuruyoruz.

Firefox'umuzu kapatıp açtıktan sonra, [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresinden sıralanmış temalardan birini gözümüze kestirip tıklıyoruz.(Ben [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] temasını seçtim mesela.)

Daha sonra açılan sayfanın sağındaki "Install with Styles" i tıklıyoruz.Bir pencere çıkageliyor ve Install seçeneğini seçiyoruz.(Preview'i tıklarsanız temanın ön izlemesini görmüş olursunuz.)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat