Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Eylül 2010, 11:04   #299
Nevermind
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru-Cevap Bölümü

jeka Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
#HELP kanalı sahibiyim. Helper nicki ile sunucudan çıkıp, farklı nick ile gelip sohbet ediyorlar. Oper değilim birşey değilim. Ve IP adreslerini kesinlikle bilmiyorum.
Soru(lar) : Sadece Nicklerini kullanarak, bu helperlerimin hepsini kontrol edebilirmiyim? Sunucuda hangi helperim, farklı nick ile giriş yapmış öğrenme şansım varmıdır? Var ise nasıldır?[/QUO

//DCCALLOW +nick | /DCCALLOW list
Bu olabilir ,ancak sunucudan çıkmamalı ,sadece sizin bulunduğunuzu kanallardan çıkıp nick değişmeli.Yukarda verdiğim komutla listeye eklendiği kişi değiştirip aldığı her nicki görebileceksiniz.Eğer bütün aldığı nickleri oğrenmek isterseniz o zaman timere bağlayabilirsiniz .

Helper olan kisi eger nickleri linklemişse yukarda verdigim cevaptan ancak sonuca ulasılabilir. "/dccallow +nick" ile yalnızca kisiye dcc izni ile online olup olmadıgını görebilirsiniz. Sorulan soru ile yanıt cok mantıksız, bunu dogru kabul edip tesekkur butonunu kullanmış soru sahibi, sorular üzerinde denetim olmadığından sorucevap'a hicbir sekilde katılmıyorum. Hos IF'ler..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet