Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Eylül 2010, 19:25   #8
pyracantha
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Profilindeki 10 nicki yorumla (:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - İyidir. Forumun Moderatörlerinden ayrıca geçmişte bir hatunu iyi yorumlamış ki,o hatunu bende öyle yorumluyorum.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Sevimli biri sanırım kahraman tazeoğlu'nun şiirlerini dinliyordu. Severim çok sıcakkanlı.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ayrıca evet,soğudum foruma ısınma cabaları Onur sayesinde :]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Sevmiyorum cemali.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]-Hiçbir değeri olmayan -negatif bir insan artık gözümde.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Dilara oda iyidir. Sessiz,sakin gibi gözükse de kıpır kıpır kanımca.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Eskisi kadar forumda göremiyorum,eskiden pek online görürdüm. Beni 'tatlı dilli' diye tanıyor sanırım keza aynen ben de öyle düşünürüm öyleyse.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]+ - Simge iyidir,sessiz,sakin gözükse de kendince içinde fırtına kopar..
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Ben ismini bilmiyorum ama karikatürlerini,açtıkları konuları takip ederdim. Ha tabi bide başka nickten dolayı dikkatimi çekmişti. Sıcakkanlı bir üye İF şanslı bence.
toXic- İbo hitabını alan benden tek insan diyebilirim. İyi anlaşırız gel - git kavga ederiz. Sinirlenip,siniri çabuk sönen bir arkadaşım.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] - Konuşmuşluğumuz var msnde iyi biri,istanbula veda etmişti.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Konu pyracantha tarafından (06 Ekim 2010 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet