Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Eylül 2010, 21:21   #9
Hesna
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Profilindeki 10 nicki yorumla (:

1. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Tanımıyorum
  2. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Tanımıyorum
  3. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Tanımıyorum
  4. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Imm.. Nasıl desem, pek tanımam onu gerçi ama; espritüel bir kişiliğe sahip sanırım.Cana yakın biri gibi.
  5. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Tanımıyorum
  6. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]+ : Canım benim.. Çok sevdiğim, çok değer verdiğim biri.. Hani derler ya; duruşu oturuşu kalkışı vs vs vs.. Herşeyi ayrı güzel, bambaşka biri o. Arkadaşım, dostum,kardeşim..
  7. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Noyan... Oda aynı şekilde benim için yeri apayrı onunda. Onuda çok seviyorum.Dediği gibi ortak huylarımız var.Kızdımı tıpkı benim gibi.. Hiçmi hiç esirgemez lafını. Kısaca; bana benzio bu adam yah, ahah.
    Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
  8. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Tanımıyorum
  9. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Aheey.. Bunada ölüyorum.. Gülmekten öldürüyor beni.
    Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
    Çok şakacı, içi içine sığmayan,sıcakkanlı biri.
  10. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] : Yeni yeni görüyorum pek tanımıyorum kusura bakmasın :s

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet