Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Eylül 2010, 13:11   #364
OLderman
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru-Cevap Bölümü

Nevermind Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yazmadan geçemiyeceğim bu sefer, verilen yanita baktiğimizda; "/ns set noop on" ve doğru kabul edilmiş teşekkür butonu kullanılmıştır bu komut kullanıldığında sadece access eklemesi yapılamaz, soru da denilmiş ki değiştirilmesini veya silinmesini istemiyorum. Buna benzer gene yanlış bir soru daha vardı gene aynı sekilde dogru kabul edilmişti, arkadaşlar böyle de olmaz ki kaçtır görüyoruz bu tür soruları, biraz daha ilgi lütfen gösteriş olsun diye de soru sorulmaz ki.

O soruyu daha sonra değiştik üzerindeki yetkinin değiştirilmesini istemiyorum olarak, silinmesini çıkardık sorudan. Ama yazdığım soruya eklemeyi unutmuşuz çünki cevabı veren kişi ayrıntılı açıklama yaptığı için öyle kabul ettik.

----------

oLderman Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
O soruyu daha sonra değiştik üzerindeki yetkinin değiştirilmesini istemiyorum olarak, silinmesini çıkardık sorudan. Ama yazdığım soruya eklemeyi unutmuşuz çünki cevabı veren kişi ayrıntılı açıklama yaptığı için öyle kabul ettik.

Nevermind sende sanırım eksik biliyorsun, yetkin var ise oda değiştirilemez o komutu uygularsan. sadece kişi silinir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet