Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Eylül 2010, 20:47   #6
SysCode
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: !zLine Nick (Yardım)

cashmare Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
on *:text:!zline*:?: { .gzline $2 : Lütfen Sohbet Kurallarına Uyunuz. }
Yukardaki kodu sunucundaki Adminler remotesine Eklediginde. Ekleyen kişinin özeline bir op gidip !zline nick yazdıgında yazılan nick'e gzline maskı uygulanır.

Bu Remote zaten Forumda var. Ancak işe yaramıyor Unreal 3.2.3 ~~

----------

Semih AKBAŞ Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:#KANAL: {   if (*!Root@* iswm $fulladdress) || (*!Admin@* iswm $fulladress) {     if ($1 == !zline {     .zline $2          /msg $chan $2 Nicki Serverdan Uzaklaştırıldı!           }     if ($1 == !unzline)  {       .unzline  $2-       .unakill *@ $+ $2-       .unkline *@ $+ $2-       .unshun *@ $+ $2-       /msg $chan  $2-  İp'isindeki  Zline ,Kline ,Akill ve Shun'lar  Kaldırılmıştır.     }      if ($1 == !linetemizle ) {    /msg $chan Serverdaki Bütün Banlar Kaldırıldı.       .rehash     }   } } 

Sadece KIRMIZI ile yazılmış kanal'ı değiştirin
ALT + R yapıp mirc'e ekleyebilirsin
veya mirc klasorunda zline.txt diye bir text açıp içine copy edip.
mirc de /load -rs zline.txt yazıp load edip mirc'i kapatıp tekrar açtıgında aktif olacaktır.

~

Benim istediğim ile alakası yok senin yazdığının, kanal için remote istemiyorum ben..

Özelde !zline Nick şeklinde, Aop ve Sop'lar kullanabilecek.. Unreal 3.2.3'te çalışması da ayrı bir detay tabi..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet