Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Eylül 2010, 22:26   #18
N999
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ircforumlari.net En Güzel Masaüstü Resim Yarışması

Ocean Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@N999

kullanmis oldugun ubuntu sürümü en eski sürümlerden ve suan hic bir yazilim ve sunum tarafindan desteklenmiyor onu kullanabiliyor olman cok ilginc bu standartlar altinda linux üzerinde yayimlanan yeni hic bir programi kuramazsin ve kullanamazsin ne "xorg grafik destegi", ne cogu programin kullanmis oldugu "python, gcc gibi derleme yazilimlari ve programlama dilleri", ne de "linux kerneli" hic biri destek vermez.

ayrica dil ayari bile ingilizce internet üzerinden dil paketi kuramamanda gayet normal cunku ubuntu bile o sürümden destegini cekti depolari packages'leri yok, yoksa bizimle paylasmis oldugun masaüstü daha önce cekilmis bir screenshot 'mu ?

Kullanmış olduğum sistem Windows XP, Ubuntu değil, Human temasını oldukça fazla düzenleyerek bu hale getirdim.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ayrıca ben de bir hastalık var telefonuma kadar herşeyi İngilizce kullanıyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet