Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ekim 2010, 23:52   #52
RedLine
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Girişte Kod & Versiyon Uygulaması (3.2.8.1)

Sky-Dancer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu sürümde bu bahsettiğiniz açık malesef mevcut..
GirisBase0.2 dosyasını hazırlıyorum..
aslında testler harici bitti gibi, fakat, 2 3 gün daha beklemeniz gerekecek arkadaşlar..

Değişenler v0.2:
->
Conflarla ilgili;
aynı block içerisinde 1'den fazla kullanamama hatası giderildi.
Yanlış except karşılaştırması hatası düzeltildi.
->
Önemli bir açık giderildi. [Bahsedilen açık ve türevleri..]
->
bir süre sonra görülen "all connections in use" hatası giderildi. [ 2-3 sunucuda karşılaştığım bir hata ]

şimdilik yaptığım değişiklikler bunlar..

Bahsettiğiniz unreal kapanma problemini şanstan bulan bi kaç ( afedersiniz: )dalkavuk, bazı sunucu sahiplerini illallah ettirmiş.. Açığı kendim saptayabildiğim için, sorunsuz[olarak düşündüğüm] halini paylaşacağım.
Gerek zamanım olmadığından, gerekse açığın yerini tahmin edemediğimden/bulamadığımdan dolayı çözüm biraz gecikti..

Not:
motd gibi görünen (ascii) giriş kodlarının nerdeyse tamamında aynı problem var.
Dünki testlerim sonucunda, yazdığım bir program ile, denediğim tüm sunucuların kapandığını gördüm ( 3.2.3, 3.2.6, 3.2.8.1 üzerine yapılan tüm bu ascii kodlarla gönderilen giriş kodu editlerinde.. )

Kodları ve linki hazırladığımda, bu başlık altından yeni konuya ulaşabileceksiniz..

- Bu, Büyük ihtimal ascii Giriş kodunun son versiyonu olacak (hata çıkmadığı sürece.)

iyi Çalışmalar..

Üstad bir de şu except için version ve giriş kod için ayrı muaf satırlarla ayırmak imkanı varmı?
Örn; except giris {
except version {
yani birbirinden ayrı olsun atıyorum ben 85.* ipini giriş koddan muaf tuttum ancak version sordurtmak istiyorum?

Tşk.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet