Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ekim 2010, 10:53   #1
Çevrimdışı
Beklenti
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Script güvenlik riski




Merhaba arkadaşlar. Mirc scripti exeleyecğeim ama bazı virüs programları virüs uyarısı vermiyor bazılarında scriptin 1 dosyası virüslü oldugundan siliniyor ve kurulum gerçekleşmiyor. Bunun neresi virüs olarak algılanıyor acaba, uyarı alan dosyanın içeriği şudur;

Son kısımdan şüpheleniyorum ama emin olmak istiyorum.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
;xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Otomesaj koruması xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx on 1:JOIN:#:{ if ($nick == $me) { set %joinoto $chan | /.timer 1 30 /unset %joinoto } } on *:TEXT:*otomatik*:?:{ if (%otomesajkorumasi == ON) { if ($nick isop %joinoto) { halt } if ($nick != $me) && ($me isop %joinoto) { /mode %joinoto +b $wildsite /kick %joinoto $nick %otomesajkickmsg %logo } else halt } } on *:TEXT:*auto*:?:{ if (%otomesajkorumasi == ON) { if ($nick isop %joinoto) { halt } if ($nick != $me) && ($me isop %joinoto) { /mode %joinoto +b $wildsite /kick %joinoto $nick %otomesajkickmsg %logo } else halt } } on *:TEXT:*tıklayın*:?:{ if (%otomesajkorumasi == ON) { if ($nick isop %joinoto) { halt } if ($nick != $me) && ($me isop %joinoto) { /mode %joinoto +b $wildsite /kick %joinoto $nick %otomesajkickmsg %logo } else halt } } on *:TEXT:*#*:?:{ if (%otomesajkorumasi == ON) { if ($nick isop %joinoto) { halt } if ($nick != $me) && ($me isop %joinoto) { /mode %joinoto +b $wildsite /kick %joinoto $nick %otomesajkickmsg %logo } else halt } } on *:TEXT:*
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
if (%otomesajkorumasi == ON) { if ($nick isop %joinoto) { halt } if ($nick != $me) && ($me isop %joinoto) { /mode %joinoto +b $wildsite /kick %joinoto $nick %otomesajkickmsg %logo } else halt } } on *:TEXT:*kanalına*:?:{ if (%otomesajkorumasi == ON) { if ($nick isop %joinoto) { halt } if ($nick != $me) && ($me isop %joinoto) { /mode %joinoto +b $wildsite /kick %joinoto $nick %otomesajkickmsg %logo } else halt } } ctcp 1:*:?: { if (%exedosyakorumasi == ON) { if ($nick isop %joinoto) { halt } if (DCC isin $1-) && ($2 == SEND) && (*.exe iswm $3) { if ($nick != $me) && ($me isop %joinoto) { /mode %joinoto +b $wildsite /kick %joinoto $nick %exedosyakickmsg %logo } else halt } } }


__________________
https://
Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
google_ad_section_end -->
 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet