Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ekim 2010, 13:47   #1
Ay
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Ircforumlari.net/ En Anlamlı İmza Yarışması

ARKADAŞLAR BURDA EN ANLAMLI İMZAYI SEÇECEGİZ..
İMZANIN RESİM OLMASI ŞARTI VEYE DÜZ YAZI OLMASI ŞARTI YOKTUR..
BİR ANLAM İFADE ETSİN YETER..

Katılım Şartları;

Minimum 50 mesajı olmayan aday olamaz.
İmzada reklam vs. içerikler kesinle olmayacak.

Aynı ip adresiyle sadece 1 oy kullanılır,aynı ipden birden fazla oy verildiği tespit edilirse o kişi yarışmadan diskalifiye edilir ve olayla ilgili kişiler hile yaptıklarından dolayı banlanır..

Oylama herkese açıktır ve herkesin sadece bir oyu vardır.
  • Biriniciye: 1500 +rep
  • İkinciye: 1000+rep
  • Üçüncüye: 500+rep
Başvurları bu konuya imzanızı ekleyerek yazınız.

• Yarışma bitene kadar imzasını değiştiren kullanıcı diskalifiye olur.
Başvuru tarihi bittikten sonra konuya anket dahil edilip 2 hafta süresince oylama açık olacaktır...

Tüm üyelerimize başarılar dilerim ...

Bol Şanslar ...

Hak eden kazansın.

Katılım sona ermiştir;

Katılımcılar

[BOX="as"]

FairyLike

Peşimden gelen, unutmak istediğim, Ne varsa hepsinde sana sığınmışım.. Etrafımı saran karanlıkta, Beni ayakta tutan bir ışıksın sen anne(m) !

[/BOX]

[BOX="asa"]

Ruj

Kepenkleri kapatıyorum.
Tilki dönsede kürkçü yok artık,tilkilerle ilgilenmiyorum..
Yeni isim bujiteri,"Mavi boncuk" dağıtıyorum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

[/BOX]
[BOX="asa"]
[/BOX]

[BOX="ossiovelara"]

JeSsy

Aşk dediğin -elif- gibi olmalı dümdüz, dosdoğru..

Aşk dediğin şın gibi olmalı şeksiz şüphesiz ve üç noktası özü sözü gözü anlatmalı
Aşk dediğin kaf gibi olmalı, kaf dağı gibi ulaşılmaz erişilmez olmalı, iki zirvesi iki nokta gibi göğe uzanmalı,
biri can biri canan olmalı.. !

[/BOX]

[BOX="as"]Nocturnal[/BOX]

[BOX="as"]

''Ben Hiç Mutluluktan Delirmedim. Ama Delirmekten Mutluyum"

[/BOX]

[BOX="aa"]yoSun[/BOX]

[BOX="aa"]

Hayatımdan Asla Kimseyi Çıkarmam Ve Silmem Sadece Yerleri Değişir Ya Ayağımın Altındadır Ya Baş Tacımdır..!

[/BOX]

[BOX="asAS"]

Barbie

Benimle oynadın, bir tur yükseldin; Aferin! Şimdi git onla oyna. Ama yanarsan yine benden başlama..

[/BOX]

[COLOR=#120572]ѕтяαηgєя[/COLOR]

[CENTER][COLOR=darkred][B][I][COLOR=black]B[/COLOR]ir [COLOR=black]Ç[/COLOR]ığLıkTı [COLOR=black]Y[/COLOR]anLızLığım [COLOR=black]H[/COLOR]epinizmi [COLOR=black]S[/COLOR]ağırdınız..[/I][/B][/COLOR]

[CENTER][COLOR=darkred][B][I][COLOR=gray][COLOR=darkred]H[/COLOR]aLa [COLOR=black]''[/COLOR][COLOR=darkred]T[/COLOR]ahta[COLOR=black]'' [/COLOR][COLOR=darkred]M[/COLOR]asaLara [COLOR=darkred]y[/COLOR]azıyorSam [COLOR=darkred]a[/COLOR]dını [COLOR=black]''[/COLOR][COLOR=darkred]a[/COLOR]Şk [COLOR=darkred]k[/COLOR]itapLarında[COLOR=black]'' [/COLOR][COLOR=darkred]A[/COLOR]rıyorSam [COLOR=darkred]T[/COLOR]arifini [COLOR=darkred]a[/COLOR]Şkın [COLOR=black]''[/COLOR][COLOR=darkred]K[/COLOR]ahır [COLOR=darkred]m[/COLOR]ektupLarında[COLOR=black]'' [/COLOR][COLOR=darkred]y[/COLOR]eniden [COLOR=darkred]b[/COLOR]uLuyorSam [COLOR=darkred]S[/COLOR]eni [COLOR=darkred]V[/COLOR]e [COLOR=black]''[/COLOR][COLOR=darkred]I[/COLOR]sLak [COLOR=darkred]m[/COLOR]endiLLere[COLOR=black]''[/COLOR][COLOR=darkred]S[/COLOR]iLiyorSam [COLOR=darkred]G[/COLOR]öz [COLOR=darkred]y[/COLOR]aŞLarımı [COLOR=black]''[/COLOR][COLOR=darkred]E[/COLOR]ywahLar[COLOR=black]''[/COLOR] [COLOR=darkred]Ç[/COLOR]ekiyorSam [COLOR=darkred]H[/COLOR]er [COLOR=darkred]B[/COLOR]iten [COLOR=darkred]a[/COLOR]Şkın [COLOR=darkred]A[/COLOR]rdından[COLOR=black].[/COLOR][COLOR=darkred]B[/COLOR]iLki [COLOR=darkred]B[/COLOR]u [COLOR=darkred]S[/COLOR]eni [COLOR=darkred]E[/COLOR]rkekCe [COLOR=darkred]S[/COLOR]evişimdendir.[/COLOR].[/I][/B][/COLOR]
[CENTER][COLOR=darkred][B][I][COLOR=black]B[/COLOR]ir [COLOR=#000000]D[COLOR=darkred]eniz[/COLOR] K[COLOR=darkred]ıyıSında[/COLOR] O[COLOR=darkred]tur[/COLOR] G[COLOR=darkred]emiLer[/COLOR] S[COLOR=darkred]ensiz[/COLOR] G[COLOR=darkred]itSin [/COLOR]B[COLOR=darkred]ırak[/COLOR]..[/COLOR][/I][/B][/COLOR][/CENTER]
[/CENTER]

[/CENTER]

[BOX="zx"]

LeyLa

Ne Kadar KonuşurSak KonuşaLım; Bir Yerde SusmayA Mahkumuz aŞkta ...

[/BOX]

[BOX="aS"]Ivy[/BOX]

[BOX="aS"]

Hαyαt bizi resmen dört işlemle sınαr. Gerçeklerle çαrpαr, αyrılıklαrlα böler, insαnlıktαn çıkαrır ve sonundα 'toplα kendini' der.

[/BOX]

[BOX="As"]Disconnected[/BOX]

[BOX="As"]

Karalanıyorsak, Doğru yoldayız demektir!.

[/BOX]

Konu Dilara tarafından (29 Ekim 2010 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet