Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ekim 2010, 00:09   #3
CaqLa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ekim ayı burç yorumları

BALIK BURCU

Genel Durum: Ekim ayında aldığınız kozmik etki ile maddi ve manevi güven arayışı içinde olabilir, bağımlılıklarınızı sorgulayabilir ve yaşamın gizemli yönlerine ilgi duyabilirsiniz. Ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir, tanışacağınız yeni kişilerin desteğini alabilir ve akademik alanda başarılı adımlar atabilirsiniz. 23 Ekim’e kadar olan dönemde Terazi burcunda hareket eden Güneş ve Merkür’ün etkisiyle para ile ilgili işlere fazla zaman ayırabilir, içinizde bağımlılık duyduğunuz her şeyin değerlendirmesini yapabilir, maddi ve manevi anlamda daha çok desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu etki altında ortak kazançlardan yararlanabilir, yatırımlara yönelebilir ve yaşamın gizemli yönleri ile ilgilenebilirsiniz. Bu ay Akrep burcunda hareket eden Venüs size ticari işlerde, yolculuklarda, yüksek eğitimde ve yabancılar ile ilişkilerde başarı vaat ederken, Mars sizi iletişim gerektiren işlerde ve yabancılar ile ilişkilerde zorluyor. Bu etki altında yüksek eğitimde, yurtdışı bağlantılı ticari işlerde, hukuksal konularda ve yabancılar ile ilişkilerde aktif hareket etmenizi gerektiren durumlar ortaya çıkarken, size yol gösteren kişiler ile tanışabilir ve yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. İşinizin gereği yolculuklar yapabilir, alacağınız eğitim, katılacağınız fuar ve seminer gibi etkinliklerle önünüze yeni yollar açabilirsiniz. Hayatınıza yeni giren kişilerden çok şey öğrenebilir ve akademik alanda başarılı adımlar atabilirsiniz. Sorun yaşamamak her şeyin alternatifini hazırlamalı ve hiçbir şeyi şansa bırakmamalısınız. Şansı ise uzaklarda, eğitim alanında ve yeni tanışacağınız kişilerde aramalısınız. Ay sonuna doğru Akrep burcunda geri giden Venüs, Akrep burcuna geçen Güneş ve Merkür’ün enerjisi size yeni çıkış yollarının kapısını açıyor. Geri gide Venüs’ün enerjisi daha önce kaçırmış olduğunuz bir eğitim fırsatını size yeniden sunarken, yapacağınız yolculuklar, alacağınız eğitim ve tanışacağınız yeni kişiler ufkunuzu aydınlatacak etkenler olarak görünüyor. Bu etki altında yeni deneyimlere açık olmalı, namaz, dua, zikir, ibadet, meditasyon, yoga gibi ritüeller ile ruhsal enerjinizi yükseltmeye bakmalısınız. Yeni Ay döneminde para ile ilgili işlere yönelebilir ve gizemli olan şeyler ile ilgilenebilirsiniz. Dolunayda ise gelirinizi artıracak yeni fırsatları değerlendirebilir ve kazançlı alışverişler yapabilirsiniz.

Ay boyunca sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle…

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet