Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ekim 2010, 23:53   #21
FrozeL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Help Departman Polemiği < 10 > mIRCTR.NET / #Help

Nothinq Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Tam anlamıyla Hiçbir bilgisi olmayan kişiler Arkadaslar,
mIRCTR.Net Help Departmanına Girdim 1 hafta Helperlik yaptım Soru Cevap yok Sistem Denen Bişey yok Helperler Argo konusuyor.
Kanalda Soru Cevap Yaparken Helpsop'un verdigi Cevabın yanlıs oldugunu gördüm düzelttim Ve bu onun benimle kavga etmesine düşündü.
RobinHo'nunda 1 grm Helple alakasi yok FrozeL denilen Arkadas'a Hocam bakarmısınız Diyorum Ben Help Sorumlusuyum diyor Bana soru icin Gelmeyin,
RobinHo'nun bir yanlısını düzelttim, Ve özelinde Herkesten kendinizi üstün görüyorsunuz ve Hiçbirşeyden Anlamıyosunuz Dedigimde Zline Yedim Boyle Bi Departman işte Ayrıca;
mIRCTR.net Help'i En iyi Ben Yani Joker Ve Rita Doneminde Gecirdi En iyi Dönemini.
Suanda Sürünme Aşamasinda Acık konusmak Gerekirse.

Öncelikle sunu belirtmek istiyorum ki Ben Help yönetimi koordinatörüyüm. Soplarımın kararı benim kararımdır. Onların yanlışıda benim yanlışımdır. Her sorunla ben ilgileneceksem neden sop alıyorum ? Benim amacım soplarıma görev verip kendilerine görev bilincini aktarmak.Amacım görevden kaçmak degil. Benim istediğim şudur. Kanalda sop varken bana gelip dert anlatmayın. BEn her girdigimde 2-3 Helperimin özeline halini hatrini sormak için giderim. Özel sorunları varsa dertlerini dinlerim. Bunu ispata gerek yok. Ama asla ve asla sopları hiçe sayıp'da Help kanalı ile alakalı sorunlarını dinlemem. Ama hepsinden haberim vardır. Soplarım yanlış karar vermişse bir dahakine daha düzgün karar vermesi için uyarırım. Bir hata yaptı diye SİLMEM ! Ki Robinhonunda hataları olmuştur ve olacaktır. Ben ona kızdıgım kadar başkasına kızsam küser gider. Ama bizim ilişkimiz Abi kardeş ilişkisi olduğu için o benim ben onun kahrını ÇEKMEK Zorundayım.
Gelelim Kadronun kötü olduğu yönündeki yorumuna. Ben hiç bir zaman EN İYİYİZ demedim Dememde.. Benim kadromda Zurna.Net gibi Bir sunucunun help founderi varsa ben o kadroya kötü diyene şaşarım. Radius ,AdmiraL , Nosteam , Boreas , DarkApocalypse , lmpoSslbLe Gibi isimlere kötü diyorlarsa şaşarım.
Ve ismini sayamadığım bir çok HELPER..

Rita benim kardeşimir. Her ne kadar bana saygısızlık yapıp gitsede benim onun üzerinde emeğim olduğu kanatindeyim.
Joker 'e gelince Botnet kasan adam ne kadar iyi olabilir ?

Eleştirin bizi. Ama Lütfen Emege saygı duyarak eleştirin.

Ek Bilgi, HELP Defterini Bitanem.net sunucusunu 2007'de bıraktığımda kapatmıştım. Tekrar almayada niyetim yoktu. Hatta geçici olarak mirctr.net Help kanalının başına geçmiştim. Admin ve yönetimdeki bir çok arkadaşımın Sunucunun gün geçtikçe büyüdügünü ve Help kanalının sürekli el degistirmesinin cok kötü izlenim bıraktıgını söylemesi ve benim bulunmam yönünde eleştirileri sonucu aldım. Ve bu saatten sonrada bırakmaya niyetim yok.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet