Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ekim 2010, 02:16   #34
Senior
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Help Departman Polemiği < 10 > mIRCTR.NET / #Help

Uzun zamandır #HELP departmanlarını takip edememe rağmen mIRCTR.NET'in #HELP departmanını gördüğümde "aaaaa" diye bir tabir kullanabildim. Gerek sunucu gelişmiş/gelişiyor, gerekse #HELP departman'ı. Güzel bir sistem kurmuşlar ve bu sistemi ilerletmek adına ellerinden geleni yapıyorlar. Umarım/z daha iyi yerlere gelirde bizde bunları görür daha nice "aaaa"lar çekeriz.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Başarılar mIRCTR #HELP Depart

-

Rita'ya gelince;
Bence bir HELPER'in en önemli noktası öğrenme isteği ve
çasıdır. Ben helperlik hayatım boyunca böylesine istekli bir helper görmemiştim açıkcası.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hani gün geldi beni bıktırdığıda olmuştu, fakat sürekli ilgi duymasıda çok hoşuma gitmişti.
Helperliği geçici olarak bıraktığım zaman dedimki; "Rita bu ortam'a tekrar geldiğim zaman seni çok iyi yerlerde görmek istiyorum, söz mü? dedim." Ve oda bana; "Göreceksin Şeyhim, sen geldiğinde ben sana söz verdiğim gibi senin görmek istediğin yerlerde olacağım." tabirinde bir söz söyledi. Ki şuanda görüyorum ben daha gelemeden o benim istediğim yer'e zaten ulaşmış.
Ki çoğu kaliteli insan tarafından şuan takdir'e-şayan bir mercidedir kendileri. Bulunduğu ortamda en gözde ortamlardan birtanesidir BENCE.
NOT: Başarılarının devamını dilerim Rita, daha da iyi olman gerek. Söz mü?

Konu Senior tarafından (22 Ekim 2010 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet