Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Kasım 2010, 20:22   #2
CipS_CoLa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: atılan banlara kilit koyma

PeRSGuaRD Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
zaten dediğin gibi yapıyor olması gerekıyor başkası banı acdıgında nekadar sure kaldıgını kanala yansıtıyor. bırden fazla ban attıysan bırısı acdıgında tekrar banlıyor. suresı dolanların acılmasına ızın verıyor.

----------

bu kod dediğim şekilde çalışıyor zaten gerekli eklemeleri yaptıgında gorursun.

------------------
benim istediğim ben mesela 3 ban attım birisi unban yapıp bütün banLarı açtı ve en son hangi ban atıLdı ise ona tekrar ban atıyo onu düzeLtmemiz mümkünmüdür
Yani 5 ban attım ise birisi unban yapıp o 5 banı açtığında ben yine attığım op 5 banı tekrar atmam LAzım

----------

PeRSGuaRD Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
zaten dediğin gibi yapıyor olması gerekıyor başkası banı acdıgında nekadar sure kaldıgını kanala yansıtıyor. bırden fazla ban attıysan bırısı acdıgında tekrar banlıyor. suresı dolanların acılmasına ızın verıyor.

----------

bu kod dediğim şekilde çalışıyor zaten gerekli eklemeleri yaptıgında gorursun.

Şunuda Gördüm ki banLarı tek tek açarken Sorun yok her bana tekrar ban atıLıyo ama TopLu ban açıLımında en son hangi banı attım ise o banı banLıyor tekrardan ondan öncekiLeri açıLıyo

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat