Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Kasım 2010, 06:26   #6
alphae
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: mac ban atmak isteyen...

1 bir uygulama yuklenirmi yuklenmezmi sorusuna gelince
normalde bir sohbet sitesine girerken java yuklenmistir
bu java uzerinden calisan bir uygulama ve mac aliyormu orasi önemli farkli 10 pc test edildi mozila ile girislerde denendi zaten kisi isterse cokie ile herseyi yapa bilir bir kisinin ipini alirken web de activex ihtiyac duyorsunuz ? yoksa $ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
gibi birsey ilemi ?
2 hangi msn kulanip kullanmam önemli degil
ne yani simdi abledating mukenbel islere imza atmis
hotmail kullanio die sahtekarmi oluyor ?
gunumuzde herkez hotmail msn kulaniyor dogrumu ?
yada allan adini sonucta alt yapi msn
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

3 su soru sorulsaydi mantikli idi expore 8 sürümünde 7 vs
bir yukleme söz konusu degil her java yuklu pc alir
eski surumlerde yukleme olur dogru

bir kac örnek verelim ozman..

76 77.24.131.157 00:18:8B:C3:17:AD 0 Banla Ban Aç Ban sil
75 81.213.129.64 90:E6
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
A:CA
5:7E 0 Banla Ban Aç Ban sil
74 82.38.112.158 43:19:3B:C9:b5
2 0 Banla Ban Aç Ban sil
73 88.235.252.130 90:FB:A6:3A
5:86 0 Banla Ban Aç Ban sil

----------

Son birsey ha cok istersen yükletme yaptirsin yuklemeden girmesin .. sonucta yukleme java uzerinden olcak acik kaynak kodu oldugu icin zararli bir yazilip olup olmadigi zaten kendini desifre eder ki kaldiki java apletlerde hep yukleme izni deniliyor siz
hayatinizda web kaz kez sohbete girdiniz ? web
java ust yukleme ihtiyaci tek bir kez ister .
ve ondan sonra diledginiz sitelerde sohbete girin..
zaten turkiyede yazilimci cok az var olanada camur atilir ben yazilimci degilim ama en azindanda *****ci degilim sagdan soldan script calmiyorum baskasinin emeginin ustunede yatmiyorum
***** script kaybetcegimiz zamani php asp yada java dilerine ayirsaydik simdi turkiyede mukenbel programcilar olurdu ..atip tutmakla bu isler olmuyor sen yap ben yiyim edasi ali yapsin beklerim ben gibisinden.
eschat vardi bilirsiniz ve ardindan flaxchat cikti demeki adamlar yapior .turkiyede neden facebook gibi bir sistem yok cunku bizler hep isin lamerligindeyiz...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet