Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Aralık 2010, 18:17   #12
Gravity
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: < Chat.GEN.TR > Lestat ile Söyleşi

Can Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Emek göstermissiniz, birseyler ortaya cikarmak istemissiniz. Birde güzel söylesi yapmissiniz demek isterdim ama büyük kücük harflerle yazi yazip L harflerini israrla büyük yazan biriyle roportaj yapilmasina ihtiyac varmiydi diye düsünmedi de degildim. Ircforumlari'nda uzun senelerden beri belli bir kaliteye uzanmis kisiler ile roportaj yapiliyordu. Ufak tefek roportaj ve söylesileri okuyan kisiler ne demek istedigimi sanirim gayet iyi anlayacaklardir. Yeni bir söylesi yapildigini gördügüm an sayfaya girdigimde karsima cikan manzara acikcasi pek hosuma gitmedi.

Sanirim güzel yorumlar kadar elestirilere de izin vardir. Herkez benle ayni fikirde olcak diye birsey yok egerki cogunluk aksini düsünüyorsada kusuruma bakmayin, öyle sacmaladi diyip gecin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Yazi stili ile kaliteyi ölcebiliyorsaniz ne mutlu size demek istiyorum :-)

stonecypher Nickli Üyeden Alıntı
İrcforumları artık insan ayırmadan, eskisi gibi "dostum-dostumun dostu" gibi kavramları göz ardı ederek, toplumun her kesimi ile söyleşi ve röportajlarını gerçekleştiriyor. Kişi kendisi olmuş, kendini öyle ifade etmiş. O bundan memnunsa, bizce hiçbir sıkıntı yoktur. Çok eskilerde kaliteli insanlar ile yapılan kalitesiz röportajlarda gösterebilirim herkesede gerek yok. Umarım ne demek istediğim net anlaşılmıştır.

İçten verilen yanıtlardan dolayı teşekkür ederim.

Böyle demissin serkancim fakat bu söz'ü haddinden fazla görmeye basladim. Can , mohikan vs. bir önceki yönetim de burda idi, fakat herseyi eskiden cok haksiz is yapiliyor insan ayiriliyor gibi lanse edilmesi hic hos degil. Herseyi gecmise vurmayalim. Güzel söyleyis olmus Lestat arkadasimizada basarilarinin devamini diliyorum, iyi paylasimlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat