Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Aralık 2010, 13:45   #1
Slipknot
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Facebook'u bıraktı, onu kurdu

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Facebook kurucularından ve Barrack Obama'nın önceki sosyal medya koordinatörü olarak tanınan Chris Hughes, yardım amaçlı yeni bir sosyal ağ kuruyor. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adlı proje 3 Aralık tarihinde resmi olarak kullanıma açıldı ve yaklaşık 3.500 konuda yardım bekleyen kuruluşu sizinle buluşturuyor.

Facebook hesabınızı hizmetle bağladıktan sonra hangi konuda yardım edeceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra belirlediğiniz konuları takip edebiliyor ve güncellemeler alabiliyorsunuz ve dilerseniz yardım aktivitelerinde bulunabiliyorsunuz.

Jumo, internet nüfusunu yönlendiren sitelerin mantığını kullanarak kullanıcıların boş zamanını iyi değerlendirmeyi amaçlıyor. Hizmetin kurucusu Chris Huges, ziyaretçilerinin 'tıkla ve unut' mantığıyla davranmayacağını, gerçek etkinliklerde bulunacağını umuyor.

Huges, hizmetlerinin kullanıcıların birçok alanda görev yapan farklı uzmanlara erişmesini kolaylaştıracağını belirtiyor.
Kaynak : Chip.

Kahraman Tazeoğlu

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet