Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Aralık 2010, 22:05   #19
Aragorn
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İlköğretim Okulu’nda türbanlı ders

Azad Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Söz konusu benim "ailem" değil.
Konuda da belirtildiği gibi "turban", benim bildiğim tesetturdur, fakat nedense senin düşüncende olan insanlar "turban" diye adlandırıyor. Eğer özgürlükten bahsediyorsak 1 dk düşünelim, ve ilköğretime giden birinden bahsediliyor, o kişi kendi "iradesini" kullanıp ve insanı olan varedilişende bahşedilen hakkını kullanıp başörtü takamaz mı?, ki onun yaşında başı açık olan arkadaşlarıda var, onlar aynı sınıfı paylaşmaktan rahatsız olmuyor ve arkadaşlıklarını devam ettiriyor da, sizlere ne oluyor? Başı açık olan kendi "iradesi" ile açılıyorda, yine kendi "iradesini" kullanıp kapanan insan mı? 1., 2. ve 3. dereceden uzak olanların baskısı altında mı bu kararı alıyor?..
Bırakın insan ne istiyorsa, o şekilde hayatını sürdürsün.

Hemen hemen çoğunu okudum yorumların, haklı olanlarınız var illaki.
Fakat şunu söyleyeceğim.
Türban yasası cıkmadan önce neden kimse okullara türbanlı girmiyordu ?
Hatta konusu bile açılmıyordu denilebilir.
Biri bir adım attı, diğeri onayladı sonra geri çekildi, biri tamamen karşı cıktı..
Ülke birbirine düştü, türbanlılar türbansızlar ayrı düşürüldü falanı ve filanı..
Anlayamıyorum Türk insanı bu kadar basitmi yahu ?
Benim 14 yasındaki kızım okula türbansız gittiğinde kim bunu abes karşılayabilir.
Yahut benim yeğenim okula türbanlı gidiyor diye onu kim dışlayabilir ?
Neden türban muhabbetinden önce bunlar yaşanmıyordu ?
Sakın şöyle olmasın ?;
Türkiye düşmanları bunu bir fırsat bildi bazı örgütlere talimat verdi!
'' Türkiye'yi karıştırın. Birbirine düşürün! ''
Olamazmı ?
Hanginizin aklına geliyor bunu Hizbullah terör örgütünün yaptırdığı ?

Gelmez, çünkü okadar derinleşmişsinizki o açıktı bu kapalıydı o sağcıydı bu solcuydu
Düşmanlar aklınıza bile gelmiyor.

Tek sebep Israil ve Hizbullah'tır.
Genelde Aşırı kürtcü kesimlerde yasanıyor bu olaylar ve Hizbullah'ın ellerinin altında..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet