Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Aralık 2010, 22:10   #20
pyracantha
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İlköğretim Okulu’nda türbanlı ders

Azad Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Söz konusu benim "ailem" değil.
Konuda da belirtildiği gibi "turban", benim bildiğim tesetturdur, fakat nedense senin düşüncende olan insanlar "turban" diye adlandırıyor. Eğer özgürlükten bahsediyorsak 1 dk düşünelim, ve ilköğretime giden birinden bahsediliyor, o kişi kendi "iradesini" kullanıp ve insanı olan varedilişende bahşedilen hakkını kullanıp başörtü takamaz mı?, ki onun yaşında başı açık olan arkadaşlarıda var, onlar aynı sınıfı paylaşmaktan rahatsız olmuyor ve arkadaşlıklarını devam ettiriyor da, sizlere ne oluyor? Başı açık olan kendi "iradesi" ile açılıyorda, yine kendi "iradesini" kullanıp kapanan insan mı? 1., 2. ve 3. dereceden uzak olanların baskısı altında mı bu kararı alıyor?..
Bırakın insan ne istiyorsa, o şekilde hayatını sürdürsün.

İlköğretim'e giden öğrencinin yaşı kaç ki, bu olay evlenmek istemeye benzemez. Kız kaçıyor: sevdim, kaçtım diyor, hangi birimiz inanıyor yahut hangi birimize inandırıcı geliyor. Ben sabah programlarını takip ettiğimde %100 inandırıcılık payının olmadığını biliyorlar. Böyle haberler sununca bizlere çok şey oluyor, senin düşüncelerinde ilköğretim'de kapanmaya birşey görmediği için, onların arkadaşlarının yorum yapmamasını savunuyorsun. Benim birçok Üniversiteli arkadaşlarım rahatsız oluyor ve buna dile getiriyorlar. Kimse istemediği şey için sesini çıkarmamazlık yapmamalı yada yapmaz. Hayatlarını ne şekilde sürdürdükleri beni hiiç mi hiç ilgilendirmiyor, taktığı türbanı dine alet etmesin de.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet