Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Aralık 2010, 22:01   #9
MasteR06
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kadının Hafifçe Dövülmesinin İzahı

Nora Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sebebi her ne olursa olsun arkadaşım. Bir KOCA kalkıpta KARISINI dövemez. 'HAFİFCE DÖVMEK' nedir bu be? şaka mı yapıyorsunuz siz?

size göre ben bu konuları buraya kafadan mı yazıyorum.yada yorumlarımda kadınları döveceksin vs gibi kelimeler kullanıyormuyum.hala tartışma yaratmak için uğraşıyorsunuz.sorun sorunuzu cevaplayalım neden medeni bir sekilde sorunuzu sormak yerine hala tartışma yaratma peşindesiniz.neden şimdiye kadar açtığım onlarca islami konu içinden bu konuyu seçip saçma sapan yorumlarla konuyu seyri dışına çıkartma peşindesiniz bana bunu açıklarmısınız?çıkarım buraya yorumumda yazarım ki kadın insani varlık değildir dayakta atılır komayada sokulur öldürülür derim o zaman istediğiniz kadar kötü yorum yaparsınız.fakat ben bunun aksini savunuyorsam tartışmaya sebebiyet vermek yerine konu için teşekkürler dersiniz ben konuyu açarken bana teşekkür edilsin diye açmıyorum.konuyla alakalı bir olumsuz düşünceniz varsa sol taraftaki rapor et butonunu kullanarak konuyu sikayet edebilirsiniz.
konuyla alakalı son yorumumdur ve başka yorum yapmayacağım
iyi İF'ler.

----------

Luis Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kutsal kitaplarda, azıcık sitendeaauuppçılık yapılmıştır, yadırgamayalım. Örneğin incili yazan o dönemin komedi ustası papazları, piskoposları vardı zaaar. Örneğin, sakalları ayaklarına gelen, islam aleminin tanınmış imamızadeleri vb. Cmylmz vari kişilikler vardı. Kim bilebilir, yakın gelecekte yeniden yeni yeni ilginçlikler türer, bizde göbeklerimizi tuta tuta güleriz-katula katula gülmek-.

Forumda yönetici olmanız kutsal kitapları "ti"'ye alma hakkını size vermez.lütfen yorumlarınızı kutsal kitaplara hakaret eçerikli ve dini küçümseyici sekilde yapmayınız.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet