Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Aralık 2010, 23:25   #8
sad33
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Elde ettiğim proxyleri txt.den toplu olarak nasıl atarım?

Fonzerelli Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Diyorsunki elimde alet edevat var ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. O zaman yapacak olduğun tek şey, elindeki alet edevatı server ın ıcıne koyman baska bırsey değil. Dinamik olarak txt içindeki ip ve portları tarar sonrada akill maskına atar olur biter.

var varda ben proxy bulucu programları servere nasıl eklerim yada sen ekleyebilirmisin ? bu tabikide olmaz.Benim istediğimde zaten bu değil gayet açık söylediğimi zannediyorum ben ama anlatamıyorum heralde yinede sağol arkadaşım ilgilendiğin için.

----------

cashmare Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias cevir { write -c proxy.conf var %i = 1,%t = $lines(proxy.txt) while (%i <= %t) { write proxy.conf ban user $chr(123) mask "*@ $+ $deltok($gettok($read(proxy.txt,%i),1,58),4,46) $+ .*"; reason "Proxy nedeniyle serverdan uzaklaştırıldınız!"; }; inc %i 1 } }

ilk önce yukardaki codeyi mircinin remotesine ekliceksin

yukardaki code nin mantıgı şöyle..

proxy.txt deki ekli olan ipleri /cevir yazdıgın zaman
proxy.txt deki ipler proxy.conf şeklinde bi conf haline gelir..
bu aşamadan sonra tek yapman gereken proxy.conf dosyasını Unreal3.2 klasörüne atmak ve
unrealircd.conf una
include "proxy.conf";

satırını ekleyip /rehash cekmektir..
code deki
write -c proxy.conf

bu kısım sen her /cevir yazdıgında proxy.conf taki bulunan proxyleri silip yerine yenisini ekler.. yok ben sürekli proxy.conf taki ipler hep ekli kalsın dersen
bu satırı silmelisin..

malesef proxy confa ekleme yapmak için erişimim yok. zaten bu yüzden böyle birşey arıyorum. Birde benim anlamadığım bu gerçekten bu kadarmı zormu ? o kadar şey yapılırken bunun çok basit bi olay oldugunu düşünüyordum yani şimdi bu dediğimi yapamayacakmıyız? hala yardımlarınızı bekliyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet