Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Aralık 2010, 14:45   #5
İlker
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 36.Hafta Çok Bilmiş ''Inferno''

BeLinay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoşgeldin.

Bu forumda karakterini, kişiliğini beğendiklerimden (erkek) benim için ilk 3'tesin Öncelikle bunu söylemek isterim. Hep böyle kal İlker.

Şimdi gelelim klasik sorduğum sorularıma;

Hoşbuldum BeLinay. Düşüncelerin için teşekkür ederim. Benim açımdan sende öylesin.

• Kendine dışarıdan bakınca günlük yaşam da bir birey olarak nasıl buluyorsun? Cvp : Sessiz, sakin, düşünceli, duygusal, asabi, biraz inatçı, kendi halinde, ailesine ve sevdiklerine bağlı, kimseyi kırmak istemeyen, herkezle iyi geçinmeye çalışan, kendi değerlerinden taviz vermeyen, birazda saf ( bunu yeni yeni öğreniyorum ) bir birey.
  • “İnsanı iki şey çileden çıkarır: Söylenecek yerde ağız açmamak, susacak yerde lakırdı etmek.” (Sadi) Sana göre yorumu? Cvp : Çok güzel ve doğru bulduğum bir söz. Dilimize sahip çıkmamız gerekiyor. Nerde ne konuşacağımızı iyi ayırt etmeliyiz ve zamanlamayı ona göre ayarlamalıyız.
  • Samanı saklamak mı gerek, zamanı geldiğinde yemek için; Yoksa samanı paylaşmak mı gerek her an ölebilme ihtimalimiz olduğu için? Cvp : Paylaşmak gerek. Ama kendine yeteceğini düşündügün kadarınıda saklamak gerek. Yarın yaşayacağımız mechul ama öleceğimizde kesin değildir. Tedbirli davranmakta fayda var. Her ikisinede hazırlıklı olmalıyız.
  • Ölüm ile yaşam Arasındaki Fark Nedir? Cvp : kalp atışı
  • Geçen Zaman mı yoksa, Ömür mü? Cvp : Geçen zaman tabiki. Ömrümüzün ne olduğunu bilemeyiz, ama geçmiş zamanı tüm çıplağıyla görürüz.
  • Hayatı bir resimle anlatman istenseydi ne çizerdin? Cvp : Yağmur sonrası gökkuşağı çizerdim.
  • İlker şuan hangi mevsimde? Cvp : Ruhen kış.
  • Yağmur mu, güneş mi? Cvp : İkiside. Yağmurda güneşte bizim yaşam kaynağımız. Birinden biri olmazsa hayat durur, çekilmez olur.
  • Bulutları mı yoksa dalgaları mı izlemeyi seversin? Niçin? Cvp : Bulutları izlemeyi daha çok severim. Dalgaları izlemeyi değilde daha çok dinlemeyi severim. Bulutlar beni kendileri gibi sürükler huzur bulurum.
  • Bugünün yarından çıkarı nedir? Cvp : Ümit.
  • Kendinde en sevdiğin ve en sevmediğin 3 özellik neler? Cvp : Sevdiklerimi saymicam kendimi övmüş gibi hissediyorum, övünmeyi sevmiyorum. Sevmediklerim ; herkeze güvenişimi, iyiyi kötüyü hala ayırt edemeyişimi ve inadımı sevmiyorum.
  • Stresli zamanlarında bu durumdan kurtulmak için başvurduğun bir şeyler varmı? Cvp : Evet var. Müzik dinlerim, Olmazsa sahile kenarına gidip deniz ile gökyüzünü birleştiririm.
  • Kendince en büyük eksiğin nedir ? Cvp : İletişim kuramamam.
  • Günün hangi saatleri sana huzur verir? Cvp : 14:00 - 16:00 & 19:00 - 22:00 ve uyku saatleri.
  • Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? Cvp : Yalnız kalabileceğim, sakin bir yer.
  • Seni en çok nasıl insanlar kızdırır? Cvp : Bencil, yalancı, yalaka, sünepe, kendini beğenmiş, ukala, kendine saygısı olmiyan, kendi değerlerinden ödün veren, boş konuşan, dengesiz insalar kızdırır.
  • Duygusal mısın gerçekçi mi? Cvp : Genelde duygusal. Ama yeri geldiğinde gerçekci.
  • Duymamazlıktan gelirmisin bazen? Cvp : Evet. Herşeye kulak asarsam kafayı yiyeceğimi düşünürüm.
  • Hiç hayattan umudunu kestiğin anlar oldumu? O anlarda ne yaptın? Cvp : Evet oldu. Ailemi düşündüm.
  • Geçmişte yaşanan hangi olayı yakından görmek isterdin ? Cvp : Kurtuluş savaşı ve 70 80'li yılları çok görmek isterdim.
  • Yaşamak demek nefes almak demekmidir ? Cvp : Bu devirde evet.
  • Yalnızlık hakkında ne düşünürsün ? Cvp : Çoğu insanın korktuğu, Benim arayipda bulamadığım şey. Yalnızlık herşeyden uzakta sakin bir yaşam.
  • Bunun için yaşıyorum diyebilceğin, bir amacın, bir hedefin, bir kişin, bir değerin var mı ? Cvp : Şuanki ailem ve gelecekte kuracağım ailem.
  • Bu hayatta ne ile mutlu olunur ? Cvp : Para.
  • Mutluluk, insanın hayata bakış açısında mıdır, yoksa hayatın önüne sunduklarında mı ? Cvp : Bakış açısındadır. İnsan nasıl görmek isterse öyle bakar.
  • Şu daha doğru olur sanırım...Daimi mutluluk var mı ? Cvp : Hayır yok. Varsada ben görmedim.
  • Eleştirilmekten hoşlanır mısın ? Cvp : Evet. Eleştirenin haddini aşmadiği sürece.
  • Çok eleştirir misin ? Cvp : Evet. Eleştirmeden doğruyu yanlışı ayirt edemem.
  • Zaman nedir sence ? Cvp : Akıp giden bir su, Uçup giden bir yaprak.
  • Yaşlanmaktan korkar mısın ? Cvp : Evet.
  • Gökkuşağının en güzel rengi hangisi sence ? Cvp : Mavi. Beni benden alır bakarken sürükler gider.
  • Sorumluluk almaktan hoşlanır mısın ? Cvp : Evet.
  • Altıncı hissin kuvvetli midir ? Cvp : Çoooooook. Yanılmicak derecede.
  • Yanlış anlaşılmak gibi kaygıların olur mu ? Cvp : Evet. Hayatta en çok korkuğum çekindiğim şeylerin en başında gelir.
  • Açık sözlü müsündür ? Cvp : Yeri geldiğinde evet.
  • Çaldığın bir enstrüman var mı ? Cvp : Malasef.
  • Yoksa hangisini çalabilmek isterdin ? Cvp : Bağlama çalmayı isterdim. Dinlerken bile kendimi buluyorum.
  • Kırgın olduğun birileri var mı ? Cvp : Evet var. Ama onlarada hak veririm. İsteyerek kırmamışlardır vardir bir kabahatim.
  • En son ne zaman çok yorulduğunu hissettin? Cvp : Şuan öyle düşünüyorum. Ama biliyorum'ki bu hiç birşey. Sorumluluğum arttikça dahada yorulacam.
  • Şu andaki ruh halini yansıtan bi resmi bizimle paylaşır mısın? Cvp : Tabiki.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet