Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Aralık 2010, 23:08   #7
Safak
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 16 > mIRCTR.NET [2010]

Azad Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu sunucu da bildiğim tek birşey var, o da cinsel arayışla dolan usercikler. 1500-2000 kullanıcısı diye belirtmişsiniz, adam gibi sohbete gelenlerin sayısı en fazla 400-500dür. Ayrıca sunucu yönetim biçimizde tartışılır bir konu, hiç bir kanalda 800-900 user bulundurulur mu? Kim kimle ne yazılıyor belli değil, sunucunuzu revirze etmeniz ümidiyle..
Son olarak katile kaç kişi barındırdığınız da saklı değildir, kaç kişi ağırlayıp/hoşnut etmektir.

o zaman şöyle bir ayrım yapalım adam gibi sohbet eden userler, cinsel sohbet icin giren userler
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
böyle bi sacma yorum yapmayı nasıl beceriyorsunuz gercekten cok sasiriyorum. userin sohbet edeni ve cinsel sohbet edeni diye bi ayrım mı vardir allah askina yav
hala guluyorum
kısacasi arkadasım yorumun cok ama cok sacma geldi. adamlar bence user bakımından en iyiler. senin bu karalama tarzı yorumunda kıskandıgını ortaya koyuyor. k.bakma ama ne mynet, nede trsohbet en fazla useri olan soyle.net ve mirctr.net. Buda demek oluyor ki tr en buyuk 2 sunucusundan biri. Yönetimi iyi degil demişsin, evet kufur felan oluyor ama adamlar bizi zorlada girin diye bi baskıda uygulamıyor, zorla gir diyende olmadıgına göre sorun var mı?
begenmiyorsan girmiceksin bu kadar basit güzel arkadasım benim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet