Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ocak 2011, 21:33   #6
toXic
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Bildiğiniz Programlama Dilleri ve Üzerinde Çalıştığınız Platform ve Versiyonla

Fonzerelli Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Konu cozutmuş (: Beyler ve (bayanlar), konu ile ilgili post atarmısınız. Amacım ilgili programal dili alanındaki insanların birbirinden haber olmaları idi. İlerisi için düşündüğüm bir projem var bunlar benim için öngörüşler olacak hemde alanlarınız hakkında bir bilgi sahibi olacağım.

@JETNET o yazılmış cümleyi gördüm ama açıkcası o kısıma cevap vermek gereksiz bir tartışma ortamı yaratacak diye hiç girmeden es geçtim. Teşekkür ederim, ozel olarak soracagım bir soruyu genele yansıdı ama + ve - yönlerini düşündüğümde - si ağır basmış düşündüğüm gibi.(- kısmından kasıt : Gereksiz konu dağılması,konu dışında polemik).

Hadi programcılar : Kim ne biliyor yazsın :$

Dip Not : @ toxic niye bu kısmın coder eklentisinden ayrıldın. Ben senin nickine gore buluyordum. Alışkanlık olmuş, üzüldüm ayrıcada. Geliştirdiğim Chat projeyide bitirdim. Hatırlatmak istedim sana takip eden ender insanlardandın.

Bir talihsizlik nedeniyle nickim düşmüştü bu nedenle sorumlusu olduğum bölümlerde otomatikmen kayboldu. Bende şimdi farkettim buraya eklenmemişim yani herhangi bir kasit yok ilgili arkadaş gelince durumu bildirip tekrar bu bölümde görev alirim.
Teşekkür ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet