Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ocak 2011, 23:45   #13
LeyLa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sonunda Bu Da Oldu

Yorum Yazmayacağım Dedim Ama Tutamadım Kendimi yine.Bu milletin Derdini Anlamak Gerçekten Zor.Burda Veliyimi , Öğretmenimi , Bizleri yönetenlerimi yoksa yönetme şekillerinimi Hangi Birini yorumlayalım.

İlköğretim Çağındaki Bir Kız Çocuğunun Ne Başındaki Örtünün Kutsallığından Nede Amacından Bihaberken Zorlamayla takılıp Okula Gönderilmesini Hangi Bilinçleri Kabul Ederiyor O Velilerin Anlam Veremiyorum.
Hele ki Şu Zamanda Doğuda Çoğu Öğretmen Ordaki Çocukların Zekasına Çabasına Hayran Kalıp Kapı Kapı Okula Getirmek İçin Öğrenci Ararken Bu Olaya Karışmış Öğrencileri Okuldan Uzaklaştırmış Öğretmenlere Ne Demeli .Ben Kimse Başörtüsü takmasın demiyorum Allah'a Şükür Bende Tesettürlüyüm Ama Ne Var ki O yaştaki Bir Kız Çocuğuna Bunların Yapılmasını Yediremiyorum.Hele ki İslamiyetin Böyle Günlük Hayata Olsun Siyasete Olsun Maşa Yapmalarına Kimsenin Hakkı Yok.

Babamın Bir Sözü Var Hepte Söyler Çokta Severim ; Bin Tane Bilgili Düşmanım Olsun Bir Cahil Dostum Olmasın Der. Cahil İnsanla Uğraşmak Gerçektende Zor.
Kimse Menfaatleri Çıkarları İçin İnançlarına Saygısızlık yapılmasına Gözyummamalı.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet