Konu: Syrix - Jooi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Ocak 2011, 20:55   #10
SeRDaR406
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Syrix - Jooi

0x94 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
öncelikle eline sağlık demek istiyorum.

Fakat zamanında bu tip yazılımları geliştiren biri olarak yorum yazayım dedim

1-kullandığın tema oldukça kötü tema yerine photoshopta güzel web 2.0 tarzında bir background yapman programa daha kaliteli görüntü katar

2. aynı şekilde kullandıgın icon seti programa çok basit bir görüntü katmış, daha kaliteli ve çözünürlüğü yüksek icon setleri kullanırsan dahada güzel görünüm elde edersin.

3- youtube nin player rengi bu temaya olmamış , kendin temaya uyumlu renkte bir player çizsen daha kaliteli olur

4- sağ tarafta bulunan videoların yeri olmamış ve oldukça yer kaplamış

Genel özellik olarak görünüm kısmı üzerinde takılı kalmışsınız.Görünüm önemlidir fakat fazlada cafcafa gerek yok diye düşünüyorum.Zaten tema üzerinde henüz karar vermedik ama çok farklı bir temada(bundan daha farklı)
bir tema düşünmüyoruz.Belki ilerde daha farklı bir tema
kullanabiliriz.Fazlada cafcafa gerek olduğunu düşünmüyorum şahsi fikrim bu.İlk başta göze hoş gelebilir fakat zamanla sıkmaya başlayacağını düşünüyorum.O yüzden görünümden daha çok içerik ve işlevselliği konusunda kafa patlatmayı tercih ederim.Peki bize önerebileceğin bir iconset varmı? Evet player'ı değiştireceğiz player konusunda haklısınız.Zaten player'ın
default boyutu bu değil.Daha büyük ve tam ekran özelliğide mevcut olacak.Video'ların buluduğu bölüm yeniden boyutlandırabilinir olduğundan onun genişliğini dar/geniş kullanıcının tercihine bırakıyoruz.

Bildirimler konusunda ne tür bir bildirim tipi kullanabiliriz.Bu konuda sizlerin önerlerinizi bekliyoruz.

Bölümlerde ilerledikçe ekran görüntülerini sizlerle paylaşacağız.Her türlü eleştiri,görüş ve önerileriniz için herkese çok teşekkürler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet