Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ocak 2011, 18:59   #11
0x94
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: mac ban atmak isteyen...

Sende biliyorsunki taygun bütün dediklerinin hepsi sonuçta paraya çıkıyor.Paran olursa hizmetinde en iyisi , reklamında en iyisi , kaliteninde en iyisi

Önemli olan projenin tutulup tutulmaması degil yapılan reklamın kalitesi = gene para.Reklam bütçen olsun her türlü projeyi tutturursun.Misal softreklam bu adamın projesi çokmu güzel? bildigin sıradan bir affiiate ama nasıl tutuldu ? gitti 100k 200k forumlara reklam verdi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
belli başlı kelimelerindeki siteleri satın aldı vs vs büyüdü.adtechte öyle,adportta öyle,noktada öyle.Kullanıcı bir sayfaya girdiginde o sayfa boş bir sayfa bile olsa 2. bir yerde reklamını gördügünde tekrar giriyor.Niye ? reklam aklında tutuyor.Bide bunun yanında basitte olsa hoşuna gidecek şeyler olursa sitede (daha önce yapılan projeler dahi olsa) ve domain adıda güzel olursa al sana reklamın kazandırdıgı sadece 1 user
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Zamanında hiç işe yaramayan bir ürünün reklam yöneticiliğini yapmıştım.nokta,facebook,netlog,adtech,adport,msn. com.tr,haber3,internethaber gibi büyük sitelere reklam çıkarak günlük kazancı 15 000 tl bile yapıyordum.0 hiti olan bir site olmasına rağmen reklamları durdurdugum halde girişler oluyordu.Diyorumya önemli olan bütçe ve tabi reklamın kalitesi.

ve şuna emin olki büyük şirketlerin hemen hemen hiçbirinde işi bilen elemanı yoktur.En gözde mevkileri reklam yöneticiliği vsdir.

Her neyse konumuza dönelim evet güzel bir konuya değinmişsin mac adresi var olmayan bir mac adresi ise konuyu açan arkadaş hiçbirşey yapamaz.Ama benim dedigim gibi bilinmedik bir algoritmaya ban atılırsa senin fake macında , olmayan macında işe yaramaz :p

Konu 0x94 tarafından (26 Ocak 2011 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet