Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ocak 2011, 12:26   #5
Axim
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 40.Hafta Çok Bilmiş ''Axim''

Slipknot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abla çok bilmişliğin hayırlı olsun :F Ben kısa ve öz soru sorarım bilirsin,keşke bu şeyi yapmasaydım dediğin oldu mu? Olduysa ne? Olmadıysa da ne ? :F

Öncelikle teşekkür ederim canım

Oldu herkes gibi benimde keşkelerim oldu yaptığımdan pişmanlık duyduğum şeyi paylaşmasam sanırım kimse kusura bakmaz .

Ama keşke yapsaydım dediğim şeyler biraz fazla hangisini burda paylaşayım diye düşünüyorum

* Örnek veriyim en güzeli; Şeker Bayramında tatile gitmiştim en yakın dostumla çok güzel geçti.Ancak erkek arkadaşım ile telefonda konuştuğumuzda gitmeseydin beraber geçirirdik bu bayramı dediğinde ahhhh keşke gitmeseydim dedim

Ayrıca canım kardeşim sıkıştırmadığın için çok teşekkür ediyorum sana

----------

Süslü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cok bilmis , soru cenderesine hosgeldin melegim

• Tuttugun takim , ve nedeni?
  • Hobi & fobilerin?
  • Rumuzunun anlami ve nereden geldigi?
  • Sevdiklerinin sendeki yeri?
Kolay gelsin simdilik bebegim ;*

Hoşbulduk çok teşekkür ederim canımın içi
  • Tuttugun takim , ve nedeni?
Beşiktaş Renkleri diyelim çok hoşlanıyorum sempatim var o takıma karşı

Hobi & fobilerin?
Hobilerim;Puzzle,yüzme,yemek yapmak ,gezmek,alışveriş(her bayan gibi )
Fobi; tüm hayvanları sevmeme rağmen fareye karşı acayip anti patim var .
  • Rumuzunun anlami ve nereden geldigi?
Axim ;Aksiyim anlamında idi yani bir başkaldırış,isyan söz konusu
Bu foruma ilk kayıt olduğum dönemlerde içinde bulunduğum durumundan dolayı kendi öz halimden çok farklı biri olmak amaçlı idi .Aksi,isyankar olmak istediğim için almıştım.Ama olamadım,yapamadım da Çok yakın bir arkadaşımla beraber almıştık o da Axi idi kullakları çınlasın
  • Sevdiklerinin sendeki yeri?
Ben bunu nasıl anlatırım bilmem ki ; Ya ben hayatımda çok sevdiğim insanlar için her fedakarlığı göze alırım yapmayacağım şeyler yoktur.Elimden gelen ne varsa iyi günde kötü günde esirgemem.Öyle başka bir yerdedirleki bir bakıyorum kendimle aynı anda onlarıda düşünmeye başlamışım.İstemeden içgüdüsel olarak yapıyorum bunu elimde değil yani.

huhhhh Sağol hayatım

----------

yoSun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  • Hedeflerin varmı, var sa nelerdir?
  • Yaşamındaki en büyük önceliğin nedir?
  • Bir insanda seni çeken ve iten özellikler nelerdir?
  • Aşk kelebeği olup uçmak mı , yoksa ateş böceği olup etrafı yakıp , kavurmak mı isterdin?

• Hedeflerin varmı, var sa nelerdir?
Hayat ile ilgili olarak hedeflerim var elbette.Kariyer yapmak en büyük hedefim kendi ayaklarım üzerinde durmak.
  • Yaşamındaki en büyük önceliğin nedir?
Yosun'cum şu anda yaşamımdaki en büyük öncelik hayatımda olan özel biri bende neden veya niçinlerini bilmiyorum inan bana ama bütün önceliğim o olmuş.
  • Bir insanda seni çeken ve iten özellikler nelerdir?
Beni çeken şeyleramimiyet,dürüstlük,sadakat.
İten şeyler;Yalan,yapmacıklık,iki yüzlülük.

• Aşk kelebeği olup uçmak mı , yoksa ateş böceği olup etrafı yakıp , kavurmak mı isterdin?

Başkalarının ne hissetiği benim için hiçbir zaman önemli olmadığı için kendi hissetiklerim daha önemli ve güzel Bu nedenle ben aşk kelebeği olup uçmak isterdim; o duyguları o heyecanı içimde hissetmek en büyük haz bence .

Teşekkürler Yosun'cum

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet