Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Şubat 2011, 14:26   #19
Candy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Evlenmeden aynı evde yaşar mısınız?

glu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Olaya şu yönden bakalım ; Sen namuslu bir insan olabilirsin belkide bu yönünle herkesin takdirini kazanmışsındır peki ya erkek ? Şeytan insanın içine birkere girdimi işler değişir. Ben kendi gözlemlediklerimden yola cıkarak şunu söyliyebilirim ; Bu tarz ilişkiler yaşayanların büyük bir cogunlugu elinde sonunda cinsel bir temasta bulunuyorlar. Ha bulunmayanlar yokmu elbetteki var ama genel çogunluk cinsel bir temasta bulunuyor ve daha sonra ayrılıyor. Peki nolcak şimdi ? Kızda erkekte herşey olaganmış gibi devam edecek, Erkek yeni bir kız arkadaşı bulacak aynı evde yaşayacaklar, Kız yeni bir erkek arkadaşı bulacak onun evine taşınacak vs vs. Ben bunu okuldaki arkadaşlarımda gördüm hepsi aynı lafı dedi ; Biz edebimizle oturdugumuz sürece birşey olmaz, yahu ne olacak ki bir sevgiliyiz duracagımız yeri iyibiliriz dediler ve bircogu olayı baya ileri götürdü. Şuan %90'ı ayrıldı. Geriye kalan %10'u hala beraberler.

Boşanma oranları tavan yapmış durumda ,,aynı nedenden olmasa dahi ,,sırf rahat rahat birşeyler yasayabılmek ıcın evlenelim ,
hevesimiz geçince de boşanırız
Dul kadın/erkek olarakda geziniriz
oh ne ala
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet