Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2011, 01:46   #4
muratt_aziz
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sadece belirli nicklere otomatik mesaj gönderme

RocknRolla Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
peki hangi nicklerin ekli olduğunu nerden görebilirim ? hepsini aklında tutamam.. bakıp ona göre çıkarmak istersem?

----------

ayrıca denedim herkese gönderdi mesajı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

mesajı herkese gönderme şansı yok denedim şimdide biraz daha acıklayıcı olursan sevinirim
başka kod varmı mircinde eski kodları silmelisin
mircinde veriablesle ile remote arasında kullanıcı bölümüne eklediğin niçklere yollar

göre bilmen için ekleme yaptım koda

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
#mrt on alias tara { var %mrtt = 1 while (%mrtt <= $nick(#,0)) { var %Bad = $nick(#,%mrtt) if ($level($nick(#,%mrtt)) == nnick) { msg %bad %swsw 7Tarih :14 $date 7Saat :14 $time } inc %mrtt } } on *:join:#kanal:if $ulist($nick,nnick,0) { inc -eu300 $+(%,$nick,#) 1 | if $($+(%,$nick,#),2) == 1 { msg $nick %swsw } } #mrt end menu * { Arkadaş Nick .aç:enable #mrt | set %swsw $$?="mesajınızı yazınız:" .kapat:disable #mrt .tara:tara .listeyi gör:gör .ekle:auser nnick $$?="nick yazınız:" $+ * .çıkart:ruser nnick $$?="nick yazınız:" $+ * } alias gör { $iif($window(@Görüntüleme),clear @Görüntüleme,window -n @Görüntüleme) if ($ulist(*,nnick,0) != $null) { set %cnt.shit 0 while (%cnt.shit < $ulist(*,nnick,0)) { inc %cnt.shit 1 echo @Görüntüleme $ulist(*,nnick,%cnt.shit) } unset %cnt.shit } }

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat