Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Şubat 2011, 19:48   #10
Heavenly
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Bad nick bad identd koruması

heySs Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
muratt_aziz Kardes sennden ricam söyl bir kod yaparsan cok süper olur Mesela ident Sohbet Ama adam proxyde sohbet yazıyo yani büyük kücük harfde duyarlı olarak bir ident koruması yaparsan süper olur bide sag tıklayınca menüde cıksın ekle sil diye Süper oLur

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
#identd on on !*:join:#kanaladı:var %* = 1 | while ($read(identd.txt,%*)) { if ($istokcs($gettok($gettok($address($nick,5),1,64),2,33),$v1,32)) { .gzline $nick 5 11,1 $server Lamer Savar  ßy $me | break } | inc %* } #identd end menu channel { - Identd Koruması .$iif($group(#identd) == off,Aç,Kapat):$iif($group(#identd) == off,.disable,.enable) #identd .Identd ekle:write identd.txt $?="Eklenecek identdi girinic." .Identd sil:write $+(-dL,$?="Silinecek identdi giriniz.") identd.txt - }

ben kullanıyorum zaten kendıme ozel yapmıstım harfe duyarlıdır aradıgın bu sanırım.

wake the fuck up samurai we have a city to burn..

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet