Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Şubat 2011, 05:57   #1
JB
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Namusumu Temizledim

Polise teslim olan adam, "Namusumu temizledim" dedi.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ataşehir'de, inşaat işçisi Salih E.(56), 38 yıllık eşi Saliha E.'yi (60) kendisini aldattığı gerekçesiyle tabancayla vurarak öldürdü. Polise teslim olan Salih E., "Namusumu temizledim" dedi.

Olay, Örnek Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Caddesi'ndeki bir apartman girişinde, saat 20.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, inşaat işçisi Salih E. 5 yıldır ayrı yaşadığı 3 çocuk annesi eşi Saliha E.'yi takip ederek apartmanın girişinde durdurdu. Kendisini aldattığını düşündüğü eşine tabancasını doğrultan Salih E., 5 el kasıklarına 1 el da başına ateş etti. Görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı muayenede Saliha E.'nin öldüğü belirlendi. Polisin yaptığı incelemenin ardından Saliha E.'nin cesedi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Polis merkezine teslim olan Salih E.'nin ilk ifadesinde, "Bu namus davasıdır. Yalvardım, yakardım, olmadı. Beynim döndü, vurdum. Namusumu temizledim" dediği söylendi.

DHA

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat