Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Şubat 2011, 20:55   #127
Ein
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Günün Duası.

Ey Rabbim sözlerin en güzeli hiç şüphesiz sana aittir.Bizim söylediklerimiz, söyleyeceklerimiz, söyleyemediklerimiz, söylemek istediklerimiz, içimizde sakladıklarımız, suskun bıraktıklarımız, terk ettiklerimiz, unuttuklarımız, fısıldadıklarımız...
Hepsi, hepsi sözlerin hepsi sana söylendiği için güzeldir.Şüphesiz duayı dilimize veren sensin.Dilimizi duaya çeviren sen sin.Sözlerin en güzeli sana aittir ve sözlerin en güzeli sana hitap etmekledir.
Ey Rabbim ebediyyen bana yakınlığını tattırdığın için, bana vahyettiğin tüm gerçekler için, beni hayat denen şu sonsuz lezzet pınarının başına oturttuğun için, bildiğim tüm ayıplarımı örttüğün için, gördüğüm tüm kusurlarımı bağışladığın için, umuduma katık ettiğin tüm hayallerim için, en sevgilini bana elçi gönderdiğin için, Ey sevgili!Beni aşkına muhatap ettiğin için, sonsuz hamd sana, sonsuz minnetkarlık sana, sonsuz minnet sana, sonsuz şükür sana, sonsuz teşekkür sana...
Ey Rabbim tut elimden sonsuz kudret elinle beni hiçliğe terk etme, unutulmuşluktan uzak eyle beni, varlığına komşu eyle beni. Ben acizim dayanağım sensin, ben fakirim sığınağım sensin, ben dilsizim sözüm sensin, ben körüm gören sen sin ,ben sağırım ki işiten sensin...
Ey rabbim sözlerin en güzeli sana aittir ve sözlerin en güzeli sana hitap etmekledir.Bu kırık dökük sözlerimi bu perişan hitabımı sen kabul eyle. Sen güzelleştir ki sen bana aşktan kanatlar vermiştin ya, aşkın semasına uçurmuştun ya beni, elimi sen dokumuştun ya, hani ele avuca gelmez dokunuşları sen bahşetmiştin ya bana, gözüme kendi nazarından ışıklar vermiştin ya, gözle görülür güzellikler vermiştin ya bana, yüzüme tebessümü sen giydirmiştin ya, tebessüme karşılık veren güzel yüzler koymuştun ya...
Ey Rabbim!Ben yoktum sen var ettin.Unutulmuştum ki sen sevdin, sevdiğin için var ettin.Bir sen sevdiğin için var edildim bir sen beni andığın için ihya edildim. Öyleyse Ey Rabbim!Varlığımı aşkına armağan eyle, Yak beni aşkının ateşinde, Al beni bu rüyadan, al beni bu dünyadan.Bu kırılgan varlığımı ebedi baharına toprak eyle.Ey Rabbim bütün güzel sözler sana söylemekle güzeldir. Kırık dökükte olsa kabul eyle sözlerimi.Yıkık dökükte olsa duy yakarışlarımı. Kabul eyle beni, Kabul eyle sözlerimi , suskunluğumu dilsizliğimi en güzel dua eyle.
Dua eyle dilsizliğimi, dua eyle suskunluğumu , en güzel dua eyle ki sözlerin en güzeli sana hitap etmekledir. Dua eyle sözlerimi, güzel eyle.....

Amin…

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat