Konu: mirc radyo
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Şubat 2011, 01:39   #7
sahr
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: mirc radyo

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
ON *:START: { sahr cal %acrd }

alias sahr1 { //vol -v $calc($vol(master) - 4000) } alias sahr2 { //vol -v $calc($vol(master) + 4000) }

alias sahr4 { cal dur set %acrd $$?="Radyo linki portu örnk: radyolink:port:" cal %acrd }

alias sahr3 { cal dur .timer 1 2 /cal radyolink:port }

alias sahr { /toolbar -az1 Radyo "Başka Link" görünüm\Bin\Liste.ico "/sahr4" /toolbar -az1 Radyoo "RadyoFM aç" dfdf.ico "/sahr3" /toolbar -az1 Rady "Ses Çogalt" cc.ico "/sahr2" /toolbar -az1 Rad "Ses Azalt" Ks.ico "/sahr1" /toolbar -az1 Radyooo "RadyoFM Kapat" görünüm\Bin\kop.ico "/cal dur" }

alias cal { if ($1 != Dur) { set %caldir $+(sjn.,$ticks) .comopen %caldir wmplayer.ocx var %z $com(%caldir,Url,4,bstr,$1-) %z = $com(%caldir,Controls,3,dispatch* $+(%caldir,wmp)) %z = $com($+(%caldir,wmp),Play,3) } if ($1 == Dur) && ($com(%caldir)) { %z = $com($+(%caldir,wmp),Stop,3) } }

mirc v6.35 de bu kod ekli görüldiği gibi tolbar eki var burda radyo aç kapat iconları var

sorun :1 ses azaltıp coğaltamıyorum win7 işletim sisteminde xp de çalışıyor

sorun:2 4 veya 5 kez radyoyu açıp kapattığımda radyo calmıyor birdaha taki mirci kapatım acıncaya kadar

sorun olmasaydı var diye konu açmazdım serdar biyerde bir sorun var vol konusunu helpden baknız demişsin

bu kod eksik varmı sizce bukadar anlaya biliyorum hepsini yapa bilsem zaten konu açmam
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

alias sahr1 { //vol -v $calc($vol(master) - 4000) } alias sahr2 { //vol -v $calc($vol(master) + 4000) }

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet