Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Mart 2011, 02:16   #3
CoCoRiCo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ProxyKiller v2.0 MN

Bu kodun mantıgını anlamadıgın için karnından konusabilirsin seni anlıyorum..
Bu kodun işlevi cok basittir.. sunucuya giren her ip(her kişi)'nin ön görülen port listesindeki
portları girme denemesi mantıgı ile calısır..(bir diger deyişle port tarayıcı) zaten proxy kullanımıda aynı mantıkla yürür..

Bu portlar sunuculara giren kişilerde acıksa girmeye zorlayacaktır.. Sayet veri alırsa..
bu tıpkı web sitelerindeki gibi.. ve dönen verilere bakar.. buraya kadar anladıgını düşünerek..
Buradan sonra da; tüm modemlerde oldugu gibi ilk sayfa login sayfası olup,
sifre ve kullanıcı adı gibi bir giriş formuna sahip.. gercek bir kullanıcı buradan anlasılır..
proxyler modem giriş sifresi sormaz.. Normal kullanıcılarında 80-81 portları dısında portların acık olmasıda anormaldir.. (modem girişleri 80 yada 81 portla acıktır)
Kendi ip adresine [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yada 81 yazarak görebilirsin..

Burada gercek kullanıcı bu sekilde ayırt edilir.. Proxy nedir bilmedigin için
kodunda mantıgını anlamanıda beklemiyorum, pişkin pişkin konusarakta
komik duruma düştügünü bu cevaplada anlamıs olmanı temenni ediyorum.

Ayrıc kod tek basına zaten düz bir mirc'e on*:start:b kodu eklendiginde tüm ayarları düzgünce yapılmışsa baslı başına bi BOT'tur.

----------

İlave olarak eksik kalan soruna bir cevap vereyim.. Evet bilinmemeli ancak gercek ve gercek olmayan kullanıcıları ayırt etmek cok basittir.. aslında buda kodun içinde
bunu kod yazarı arkadaslar eminim anlayacaklardır.. bilende zaten biliyordur.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet