Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Nisan 2011, 11:32   #20
Narsinha
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Reklam Kontrol Aliası[Urealden-Cr ye Cevırme] Yardım Lutfen

BLaCK_and_WHiTe Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
arkadaşın dediğini yapmaz. aslında yazmayacaktım ama arkadaşın sorununa sanırım çare olmayacaksınız. Notice özele mesaj atmaz.

massmsg kullanırsan tüm özellere mesaj çekebilirsin onun haricinde çekemezsin. Cr de tüm özellere mesaj çekmek için bir mesaj yoktur. Notice çekersen cevap alamazsın Cr serverlarda Notice komutu genel itibarı ile operlar dışında kullanımı yasaklıdır.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias massmsg { set %msg $$?=Bu mesaj, sunucuda reklam yapan botları tespit etmek amacıyla tüm kullanıcılarımıza otomatik olarak yollanmıştır. 4,1Lütfen karşılık yazmayınız; 7,1yanıt alamazsınız. set %people 1 :loop if ($nick(#,%people) == cs) { inc %people | goto loop | halt } if ($nick(#,%people) == $me) { inc %people | goto loop | halt } if ($nick(#,%people) == $opnick) { inc %people | goto loop | halt } else { .msg $nick(#,%people) %msg } inc %people if ($nick(#,%people) == $null) { unset %msg | unset %people } else { goto loop } }

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
kontrol massmsg | .enable #knt | window @Reklam | echo @Reklam 4Reklam kontrolü başlatıldı ve herkesin özeline mesaj yollandı. 2Bu zaman diliminden 60 saniye boyunca, özelime gelen bütün mesajlar bu pencereye yansıtılacaktır. | .timer 1 60 .disable #knt

üstteki kodu remote a ekle alttaki de arkadaşın verdiği kod sadece düşencem doğrultusunda düzenledim kontrol edersin. Çalışmazsa pm at fazla bu kısma bakmıyorum.

Yanlış biliyorsun BLaCK_and_WHiTe Cr de herkesin özeline mesaj atabilirsin bunun bir yöntemi var.Ama komutu yok Cr linkleme yaparsın socket vasıtasıyla atabilirsin herkesin özeline mesaj.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet