Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Nisan 2011, 15:38   #7
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Hêг πêysê.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Yine başlar sonu belli olmayan cümleler..
Bir hiç uğruna heba edilebilir yürekler.

İnsan bazı şeylerin değerini geç anlıyormuş bazılarını ise anlayamıyor. Neyi anlayıp neyi anlamadığımı ben de bilemiyorum artık. Kafam allak bullak. Neye dokunsam sanki canımı yakacak, kime sırtımı dayasam arkamdan çekilecek gibi. Hani küçük bir bebek olsam ve annem nereye gitsem, kime dokunsam yapma ‘’ cıss o ‘’ dese bana da canım hiç yanmasa.. Ama hayat annenin kucağında başlar öğrenirsin merhameti sevgiyi. Sonra kucaktan inersin adım atmaya başlarsın ve ilk düşüşünü yaşarsın. Herkesin yüreği hop eder bir şey oldu diye.. Oysa şimdi düşürenler umursamaz. Neden düştüğümden ziyade nasıl düştüğümü öğrenmek isteyenler var etrafımda. Ne yapsak da bu kızı biz de düşürebilsek acı çekse diye düşünenler..
Bebekken adımlarımı yamuk yumuk atsam da yolum hep doğruydu. Şimdi doğru olan yollara engeller koymuşlar.. Ama ben nereden geçeceğimi biliyorum. Onlar geçirmiyorlar..

.. Derdim kadar olsaydı kuvvetim benimle baş edemezdi kasvetim..

Sanırım bu günü özetleyen söz o. Ya da birçok günü.
Ben ne zaman büyüdüm de dertler kuvvetim yanında ağır basar oldu.. Ne zaman hayatı öğrendim de baş edemez oldum. Kimler bu hale getirdi ki beni? Ya da ben mi kendi kendimi bu hale sürükledim?
Başk
aları yaşatırken bunları neden suçu kendimde arıyorum ben?
Sorularımın cevabını kendim verebilirim aslında biliyorum..
Ama vereceğim cevaptan da korkuyorum korkuyorum işte bu bir itiraftır.
Korkuyorum.
Bende korkabiliyorum. Duydunuz mu?
Ama sizden korkmuyorum tek fark bu. Ben kendimden korkuyorum. Sorularımın cevaplarından korkuyorum bazen. Sizin yapabileceklerinizin yanında kendime yapabileceklerim korkutuyor.
Yersiz bir korku belki. Ama kendime hakim olamıyorum ne yazık ki..

Kendini iyi bilen kötülere ne yarar ki benim iyiliğim. Kurudu iliğim.

Kendini dünyanın merkezi sananlar sanmaya devam etsinler..
Kötü oldukları halde iyi gözükmeye çalışanlar farkında değiller aslında ama kendine en büyük kötülüğü yapanlardır..
Ama yok acımak yok artık kimseye. İnsan yerine koyup da acımak yok.
Git sokak köpeğine acı su ver yemek ver.. Onlar çıkarsız tüm masumiyetiyle gözlerinizin içine baktığında anlarsınız ne kadar doğru bir şey yaptığınızı..
Kargayı besledik bu güne kadar gözümüzden olduk..
Aklımızı başımıza alma zamanı geldi de geçiyor. Hala neyi kimi bekliyoruz? Bak buda bir soru..
Sanırım biraz cevapsız biz soru oldu.
Alışmıştık ama biz böyle sorulara.
Her neyse..
Neyse işte neyse ne..

Heder olan yürekleriniz gem almamakta.
Hebadır onca sevgi cümlesine kanmışlığın leşleri
Bir bir geçmişe mazi
Söyle çok mu önemli ikili yaşanmış mazi?
Azimle unutup sadakatle geleceğe emin ol
Başta zor gelir adım atılmış her yol..

Yüreğimin yırtıklarına dua kırıntılarını nasıl yamadığımı anlatacaktım.
Dudaklarımın çatlaklarından sızan tebessümün aslında kötü bir taklit olduğunu anlatacaktım ki her biri aslından kaçırılmıştı.
Ama çöl rengi dudaklarımın tebessümün aslını hiçbir zaman tatmadığını anlatacaktım.
SUSTUM
Hicranımın hicretinin sana gitmek olduğunu anlatacaktım.
Sen bir serap gibi kaybolurken önüme çıkan herkesi sana benzettiğimi her ulaşmamın bir kaybetmek oluşunu anlatacaktım.
Bulmalarımın kaybetmelerimin yarısının yüz fazlasına eşit olduğunu
yüz yıl yaşasam da bu problemi çözdüğümde hep eksiye düşen bir sonuç aldığımı ve geriye elimde hep sıfır kaldığını anlatacaktım.
Bu sıfırlardan kendime bir sır edindiğimi bu sırrın matematiğe sığmadığını anlatacaktım;
SUSTUM..

» Melodram.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet