Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Nisan 2011, 01:33   #3
FirariSevdam
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Oto Amsg Atan ßir Remote

on *:connect: { .timerotoamsg 0 30 //if $!server $chr(123) //amsg $!read("sozler.txt") $chr(125) }

Hocam Daha Önce Bunu vermişti Arkadaş Ama BununLa Aşırı Laga Giriyorum. Komutlarım 1 dk Sonra İşliyor.

Belgenin iÇerigi Şöyle

Belki de aşk sevgiliyi kazanmayı değil de, Onda kendini kaybetmeyi gerektirir .
Giden Gitsin boşverin.!Ama Kimse Unutmasın FIRTINA denizden Eserken Hayat Limanının Rıhtımında kaLanı deqiL Gideni Vurur FIRTINA
Bazen insan; ''Ben iyiyim'' dediğinde gözlerinin içine bakıp ''iyi değilsin biliyorum'' diyecek birine çok ihtiyaç duyar .
Korkma , aç kapıyı. Sende kalmaya değil beni almaya geldim..
Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir.
"Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin".
Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin ve unutma; "Kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin"
"Bi hayli kırgınım.. Kime olduğunu, neden olduğunu bilmeden.. Belki hayata, belki kendime, belkide dilimden düşmeyen keşke'lere
gitmek gerekir bazen.. fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan
Telefonlarımı niye cevaplamadığını düşündümde. Sana da hak verdim. Alo'ya cevap olarak efendim diyecek efendi'lik yoktu sende...

Böyle SözLer
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

1 Dk da 1 tane atsa dahi Yeterli olur ama her seferinde farklı seçicek.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat