Konu: Çocukken
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mayıs 2011, 09:52   #4
cruel
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Çocukken (ultra mega bi şiir yazmışsın kanka!!!)

EmiLiaNoZaPaTa09 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
KANKAM osi naber la!! heheeh .bak burdada buldum seni!!!!!!!!!. ben emilianozapata.şimdi sen beni tanıyamazsın.iyiki belirttim.şiir güzelmiş.seninmi bu ş iir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
))))afferim süper. yalnız şiirin adı çocukken de.eleştirim işte tam bu noktada. resimde zaten pek büyük göstermiosun ya neyse şimdi sen burdada admin felansındır banlarım ha felan dersin.güzel şiiir afferim başarılarının devamını dilerim .bi şiir kitabı çıkarda imzala yolla bana.geçen zlinemi açmıştın ya sana bi kasa şişe tuborg borcum var.aydına gel al bi ara bira kasasını. borçlu kalmak istemem!!!!!!!!!!!!!!.ha bu arada ekle beni arkadaş listesine.ben yeni düştüm bu ortama pek anlamıyom nasıl ekleyeceğimi .ok kanalda görüşürüz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
not=necip fazıl kısaküreğin küçüklüğü gibisin resimde
))))

Sagolasin. Yollarim sana bir kac baskılarımdan.
Ayrica tuborg degildi o viski olacakti. ,)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet