Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2011, 02:30   #1212
Deep
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru-Cevap Bölümü

Su`Perisi Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ben aklımdaki olan düşüncemi ve cevabımı belirttim arastırmadan da karar verebileceğim düşüncesine kapılmanızda ilginc sizinde düşünmeden önyargı yoluna gider gibi söz söylemenizi gerektirecek bir durumda yok ortada sizinde bu fevri davranısınız sasırtıcı ve ilginc sayın Deep soru eğer yanlıs ise yanlıs deyip geciniz.Yada doğal olarak bir söz söyleyin geçin.Post kasmayı gerektiricek bir durum yok ortada.Şasırtmalı bir soruda olabilir sorulabilir bunuda göz önünde bulundurmak lazım hemen hemen herkese soruldugunda benimle aynı cevabı verecektir.Sizinde bir arastırma yapmanızı öneririm.Öncelikle insanlarıda bilmeden yargılamadan konusmanızı tavsiye ederim.Her insanın unuttugu bazı seyler olabilir her insan herseyi tam bilecek yada bilmeyecek diye bir kailede yoktur.Şasırtıcı olan nedir yani bu duruma böyle yaklasıyorsunuz anlamıyorum ozaman soru/cevapta herkes yanlıs cevap verince sasırtıcı ilginc olsun bu işleyiş böylemidir? Hayır.Sadece sorunuzun güncel oldugunu belirtmeniz yeterli olacaktı bukadar iştihama böbürlenmeye gerek yok yani.Neyse.

Sorunun üzerinden epey zaman geçmiş böyle diyeceğinize cevabını acıklamanız daha mantıklı yolda olur.Acıklamanızı yaparsanız sevinicem.

post kastığım yok, ön yargılı davrandığımda yok sizi tanımıyorum böyle birşeye ihtiyacım yok düşüncemi belirttim o kadar post kasıcak olsam sizin gibi uzun uzun döktürürdüm sanırım herneyse...sorumuzun cevabına gelelim.
Cevap: /ms cancel nick komutu ile gönderdiğiniz memoyu iptal edebilirsiniz fakat bu komut bir çok sunucuda kullanılmamakta.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet