Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2011, 20:54   #8
Sihir
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: The world is yours*

Bir gün hiç beklemediğim bir anda sahip olacağım sana.Ellerin ellerime değecek.Ben ağladığımda gözümden düşen her yaş seninde yüreğine değecek.O günlerden birinde bir gece vakti belki de birlikte uyuyacağız.Ya el ele ya da ellerin belimdeyken.Bir şekilde birlikte sabahlayacağız o gece.Sabahın köründe seni o çok sevdiğin uykunla sessizce baş başa bırakıp gideceğim.Uyandığında bir not bulacaksın yanında ‘seni çok seviyorum’ diye.

O günlerden birinde biz el ele yürürken küçük bir çocuk görüp seveceğiz belki de.Bir gün ikimizden bir parçada düşer mi bu dünyaya diye düşüneceğiz.Muhteşem inanacağız mesela birbirimize.Ben gözlerini başka bir kadının gözlerine değdirmeden yürüdüğünü bileceğim.Ya da sen benim hiçbir şekilde senden başkasına ‘canım’ bile demediğime emin olacaksın.

Gene o günlerden birinde,hiç aklımızda yokken ayrılacağız belki de.Gidişin kazınacak gözlerime,ömrüme,kulaklarıma hatta tüm sözcüklerime.Sonuçta ‘sen’ gideceksin bir gün beni de yanında götürdüğünü bilmeden.

Belkiler ile yaşansaydı hayat gerçekten o günlerden birini yaşardık birlikte.Olmadı yapamadık,ben ve sen aynı cümle içinde kullanılırken ya ‘belki’ydik ya da ‘keşke’.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet