Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Mayıs 2011, 00:06   #71
KafzieL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: FlaxChat Almayı düşünenlere (UYARI)

eXo Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bak canım kardeşim flaxchati ne tanırım nede birebir kendisiyle görüşmem oldu nede birşey. Hatta Eschat kullanıcısıyımdırda. Sohbetinle.Com girip bakabilirsin. Ama ya gerçekden anlamıyorsun o yüzden kızgınlığını bu şekilde dile getiriyosun yada adamı karalıyosun. Şimdi çocuk sana burda bile yardımcı olmaya çalışırken sen hala üste çıkmaya çalışıyosun karalama operasyonu gibi yapıyosun. Yani şimdi demişsinki shellciler vs vs, Shellciler size flaxchat veya eschat sattıkları zaman 1 kuruş kazanmıyorlar. Bildiğim kadarıyla. Çok boş konuşuyosun.

eXo Sen kadar Yüzsüz Adi Kişiliksiz Birini Görmedim Ben Bu İrc Aleminde.Söylediklerinle Yaptıkların O Kadar Çelişiyor Ki Neden Bu Kadar Kaypaksın Anlam Veremiyorum.Gel Gelelim Flaxchat meselesine Aleni dolandırıcı bu adamlar hala ne yüzle ifde yazıyorlar anlamıyorum.Ha bu arada Bende Shellciyim Ve Ne FLAXCHAT Ne De ESCHAT Satıyorum.İsteyene İstediği Javayı Temin Ediyorum Ama Şunu da Başta Belirtiyorum Flaxchatte Sorun yaşarsınız Diye Müşterilerimle İlgili Printleri İsteyende Olursa kanıt olarak Atabilirim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet