Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Mayıs 2011, 20:35   #16
Set
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: mIRC Web Proxy Security ( Socket Sistem )

Wingman , dedik'lerin dogru'da eyw sagol'da dostum.. ben basta paylastiqimda konunun basinda fark ettyisen , " paylasip paylasmamakta kararsiz kaldim " diye bir yazi yazmistim okudugunu bilemem , iste o sebeble ben genede bu kararsizlik kalma duygusunu 1 yana bırakip , paylasmak istedim genede belki bazilarinin isine yarar diye , zaten kendimde dediqim gibi reklam iceriyor cunqi ben kendi kanka'larima yazmis oldugum bir kod oldugu icin onlarinda begenip bana ilham verdikleri icin paylastim , zaten kurallara aykiri olsa suan kaldirsinlar derim hak haktir , birde proxy korumasi kendi kullandigim bir korumadir halende kullanirim , kendi botumda bulunan bir sistem oldugu icin boyle birsey yazdim , cunki kendi bot'umu paylasmayacagim dedim , ve bu sebeble bot'umun kendim bildiqim yani bulundugu sunucularda proxy korumasindan memnun kaldiklari icin ve kendimde bu kodu kullandigim icin ve memnun kaldigim icin , bir nebze bir yardım amacli bir kod ins. anlatabilmisimdir kendimi , zaten yazdigim son kod bu , o sebeble genede IF uyelerine paylastim , ve ek olarak ben bu kodu baska bir sekilde kullancaktim kendime ait baska bir sistem yapcaktim ve buda deneme amacli bir sistemdi , bir yanlisim olduysa kusura bakmayin. Hayırlı IF'ler..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat