Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Haziran 2011, 04:49   #1406
xwerswoodx
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRCdaemon/Services Soru-Cevap Bölümü

Deep Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Verilen cevaplari ele alirsak catliam ve xwerswoodx verdiginiz komutlar herhangi bir listeleme yapmaz fakat kalpsizdj'in verdigi komutu ele alirsak /who +ch #help *helper* komutu ile hostunun icerisinde 'helper' cumlesi gecen kisileri listelemis oluruz, /who +cm #help oOaAN komutu uygular isek help kanalinda o,O,a,A,N yetkilerine sahip kisileri listelemis oluruz. Tek komutta birlestirir isek //who +ch #help *helper* | who +cm #help oOaAN seklinde bir komutla listeleyebiliriz.

Haklısın kötü 1-2 gün geçirdim kafam çok dağınık hem operleri hem helperleri nasıl aynı komutta listelerim ne ise yeni bir soru ile devam edelim.

#Hamit kanalını kaydettim,

1-) Kanalın levels opsiyonları normal levels opsiyonları. (/msg chanserv levels #hamit reset)
2-) Kanalda herhangi bir nick yok.
3-) Leaveops opsiyonu kapalı
4-) irc.services normal yani founderler ~(.) alıyorlar...
5-) Kanal modeleri +ntf [...]

Kanalıma giriyorum kanalım kayıtlı, kanalda kimse yok +q(~) almama rağmen kanalda +o(@) gözüküyorum

Kanal kayıtlı
Nickim identify edilmiş
Servislerde bir sorun yok
Kanala bir kişi gelince yani kanalda benden başka biri olunca /hop ladığımda normal olarak ~(+q) gözüküyorum

Kanalda +qo almama rağmen neden @(+o) gözükmemi sağlayan komut açığı nedir?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet