Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Temmuz 2011, 18:01   #36
xwerswoodx
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: < Chat.GEN.TR > Lestat ile Söyleşi

stonecypher Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şahıs kendi hakkında yapılan yorumlara elbette ki yanıtı verecektir, o sizlerle onun arasında. Benlik kısma gelirsek; Bu kategorinin adın "Tanınmış IRC Sunucu Sahipleri ile Yapılan Söyleşiler."

Bu arkadaş o dönm tanınmış bir yerin tanınmış root adminiydi. IRCForumlari irc aleminin geneline hitap eden bir yerdir. Sadece 3-5 yerin konumuyla, useriyle, yaptıklarıyla, kadrolarıyla ilgilenmez. +150 olan yer global midir? Oyledir. Mekan +150 mi? Evet oyle. O zaman bu kişinin de burada yer almaya hakkı her zaman vardır. Kimse size danışacak değil kiminle söyleşli yapacağını.

Benim yorumun kimse alınmasın diyorsunuz, hemen altına da yorum yapmak istemiyorum diyorsunuz. Siz daha ne dediğinizi bilmiyorsunuz ki biz amacınızı anlayabilelim. Şahıs hakkında düşüncelerini belirtirsin, fakat IRCForumlari'nin kayda değer görüp bir işlem gerçekleştirdiği konu hakkında ukalaca söylemler sergileyemezsin. Sen sevmezsin bir başkası sever. Gidip takılıyorsunuz 10 - 15 gün bu sekilde, insanlarla anlaşamayınca da onlardan karaktersizini bırakmıyorsunuz, pes.

Bu Platform üzerinde yer alan tüm Röportaj bölümleri (Röportaj, Söyleşi, Helper Röportaj) benim kontrolumdedir. Bu bölümlerin yönetimi benim. Üstlerim de benim danışıklı dövüş ettiğim kişilerdir. Dolayısı ile beni bana şikayet edecekseniz de buyrun.

Tekrarlıyorum, şahıs hakkında olumlu/olumsuz fikirlerinizi belirtebilirsiniz lafım yok. Fakat bize işimizi öğretmeye çalışmayın. Umarım açıklayıcı olmuşumdur. Belirli bir kişiye değil forum geneline yazılmış bir posttur. Durum hakkında ki hassasiyetin anlaşılması amacıyla. Yoksa kimseyi kayda değer görüp de bireysel yorum yapmıyorum. Şahıs hakkında ki düşüncelere yanıt verecektir sanıyorum. Tartışma ve kavga ortamı olmaması dileklerimle.

Bu konu üzerinde hani karşıdakini daha küçük düşürmek, yada ona küfrederek konuşmak benim haddime değildir demiştim. Yani konuyu saptırmaya ait bir şey sergilemedim. Bu nedenle daha ilerisi için yorum yapmayacağım dedim.

Ben sizin işinize karışmıyorum, ki ben sizin adınıza herhangi bir lafta söylemedim, sadece konuya biraz daha şaka tarzı bir giriş yaptım.

Ayrıca ben her zaman söylerim, lamerlikle ün alan insanlar, zamanla dibe vururlar, lestad da bunu yaşadı ve şimdi saymıyorlar bile.

Yorumlarımın tamamı konuşmada konuşular konular üstündendir. Yani kesinlikle sunucu hakkında bir yorumum yoktur. Ki ben o sunucuda 15-20 gün takılmadım, ve sunucuyu çok iyi biliyorum. Seninle çalıştığımız zamanlardan da benim bilmediğim konular hakkında yorum yapmadığımı bildiğini düşünüyorum. Kişisel problemler yaşamış olabiliriz, fakat ben bu problemleri asla buraya veya başka bir yere taşımadım, taşıma gereği duymadım. Ben ayrıca oranın help departmanından da yapılan haksızlıklar nedeni ile ayrıldım. Bu neden ile üstteki konuşma ile alakalı kendi yorumumu yaptım.

Lestad'ın geçmişini bilmem, tek gördüğümü bilirim ben, 2009 dan beridir lamer olarak anılan bir isim, ve kendisine karşıda açık açık eleştiri yapıyorum, kimsenin ardından konuşmak gibi bir niyetimde yok.

Eğer ki yorumlarım sizin veya sunucunun üstüne olsaydı buraya zaten yorum yapmazdım, çünkü yerinin burası olmadığını biliyorum...

Saygılar, iyi ifler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat